Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Новини

Коса – дівоча краса!

Дата створення: 11:34 18.09.2018

   З метою сприяння вихованню пошани до дівчини, жінки як берегині роду; виховання почуттів дівочої честі і гідності; вчити дівчаток бути охайними, працьовитими, домагатися естетизації їх зовнішнього вигляду у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів у п’ятницю, 14 вересня, виховною службою школи було організовано конкурс на кращу зачіску «Коса – дівоча краса!»

8 вересня – День фізичної культури і спорту України

Дата створення: 22:26 13.09.2018

   Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня.

Літо до побачення, здрастуй школо!

Дата створення: 21:24 07.09.2018

   4 вересня у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів виховною службою закладу було організовано конкурс малюнку на асфальті серед учнів 1-4 класів на тему «Літо до побачення, здрастуй школо!»

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дата створення: 21:15 03.09.2018

   1 вересня, початок навчального року в Україні, відзначається як День знань. Офіційно це досить молоде свято: як державне воно святкується лише від 1984 р. Але коріння його сягає значно глибше. Уперше 1 вересня як єдиний для всієї держави день початку навчання в школі було запроваджено 3 вересня 1935.

Урочистості з нагоди Державного Прапора і 27 річниці Незалежності України .

Дата створення: 21:35 26.08.2018

    26 серпня 2018 року в приміщенні Андрійковецького сільського будинку культури  відбувся  святковий концерт з нагоди відзначення  Державного Прапора і 27 річниці Незалежності України. 

Святкування з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України

Дата створення: 15:16 24.08.2018

   23 серпня в Ружичанці біля сільського будинку культури  вже зранку звучала музична мозаїка «Україна – співуча країна». Українські  мелодії, які звучали, сповіщали про початок заходів  з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.  Під звучання Державного Гімну України був урочисто  піднятий  жовто-блакитний прапор. Під час вуличної  акції «Вітаємо з Днем прапора України» діти вітали усіх перехожих та дарували жовто-блакитні стрічки.  Малеча із задоволенням прийняла участь у конкурсі  малюнків на асфальті «Україна – рідна земля».   У сільській бібліотеці кожен бажаючий міг ознайомитись із літературною виставкою «Історія незалежності України».

Супер-канікули для наших дітей

Дата створення: 14:28 15.08.2018

Наші діти – наше майбутнє. Що треба зробити, аби діти були здорові і щасливі? Звичайно, організувати якісний відпочинок. Тому Розсошанська об'єднана територіальна громада дбає про своїх діток. За словами голови громади Дячка В.В., найкращий відпочинок після довгого навчального року – це активний відпочинок, поєднаний з пізнанням просторів рідного краю, України, екскурсіями, походами, водними процедурами тощо. Другий рік громада організовує незабутні літні канікули для підростаючого покоління.

«Літо – радісна пора. Любить літо дітвора!»

Дата створення: 14:24 15.08.2018

    «Літо – радісна пора.  Любить літо дітвора!»  Ось у такий літній сонячний день біля Ружичанського будинку культури для  дітей села  був організований розважальний захід.  Усі бажаючі мали можливість гарно відпочити. Веселі ігри, атракціони, солодощі усім присутнім дуже сподобались.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 15:29 04.06.2018

   Захист дітей – необхідна і наполеглива праця. Ще у 1949 1 червня було проголошено Міжнародним днем захисту дітей, а вже у 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла декларацію прав дитини. Здавалося б, для чого це дитині, від чого і від кого треба захищати малюків?

День захисту дітей у Ружичанці

Дата створення: 15:21 04.06.2018

   1 червня – перший день літа. Саме сьогодні по всій землі люди святкують День захисту дітей. Біля Ружичанського СБК зранку лунала весела музика та збиралася дітвора. Усі чекали початку розважальної програми «Країна дитинства» та відкриття літніх читань «Літо! Книга! Драйв!» Захід був організований працівниками  сільської та шкільної бібліотеки та директором будинку культури. Свято було веселе та цікаве. Кожен із присутніх міг прийняти участь у конкурсах: малюнку на асфальті «Світ очима дітей», «Веселкова бульбашка». Діти співали, танцювали, грали в ігри та розважались. Кожен бажаючий  міг придбати солодощі та різні цікаві сувеніри у підприємців, які завітали на свято. По закінченню свята діти отримали подарунки (солодкі палички з сюрпризом) від ТОВ «Профі Снек».