Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Новини

“Колодія величаємо – весну зустрічаємо!»

Дата створення: 19:20 16.03.2019

    Як у нашій Ружичанці на подільськім краю та й на масляну неділю весело гуляли. 9 березня біляРужичанського будинку культури відбулося народне свято “Колодія величаємо – весну зустрічаємо!»Присутні змогли поринути в атмосферу українських звичаїв і відсвяткувати справжню українську Масницю - Колодія. Глядачі змогли насолодитися святковимтеатралізованим дійством проводів зими та зустрічі весни, дізнатися про  українські  народні звичаї святкування Масниці  та Колодія, помилуватися  виступами вихованців студії «Веселка», учасників художньої самодіяльності Ружичанського СБК та учнів Ружичанського НВК. Усіх присутніх пригощали гарячими варениками та рибною юшкою.           

«Кожна жінка на весну схожа!»

Дата створення: 13:18 13.03.2019

    7 березня у Розсошанському ліцеї відбулося чудове свято «Кожна жінка на весну схожа!» У цей день хлопчики вітали дівчаток та бажали здоров’я, весняного настрою, гарних друзів і успіхів у навчанні.

«Прощання з Колядою»

Дата створення: 11:43 12.03.2019

Згадаймо знову разом всі різдвяні свята чарівні, народні звичаї,обряди,колядки давні, голосні.

«Ангели пам’яті»

Дата створення: 20:03 20.02.2019

  Школярі із вчителями Анрійковецької гімназії долучились до акції «Ангели пам’яті», присвяченій 5-тій річниці розстрілу активістів на Майдані Незалежності в Києві. Сотню паперових ангелів розвішали біля школи на калині.

Свято Валентина

Дата створення: 21:19 14.02.2019

   14 лютого у Розсошанському ліцеї відбулось розважальне шоу «Хто крутіший?», приурочене Дню Святого Валентина. У шоу змагались між собою дві команди: хлопці і дівчата. Розпочали гру з першого раунду під назвою «Освідчення у коханні». Наступний раунд був «Гумористичний», у якому хлопці показали «Діалог двох блондинок», а дівчата висміяли хлопців-підкаблучників у «Діалозі двох закоханих».

Технічна підтримка для відділу соціального захисту населення Розсошанської сільської ради

Дата створення: 19:15 08.02.2019

   В рамках реалізації проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України», розробленого  Міністерством соціальної політики за сприяння Світового банку  7 лютого Розсошанська сільська рада отримала комп’ютерну техніку, яка забезпечить покращення виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей. 

Нагодуй пташку взимку

Дата створення: 20:17 07.02.2019

       Птахи є невід'ємною частиною природи, це одні із найцікавіших створінь , які здавна приваблюють людину своїм умінням літати, поведінкою, барвами оперення, винятковим розмаїттям та унікальним співом. Це – скарб, який природа дарує людству, це – наша спадщина, наші обереги і ми повинні нести відповідальність за долю птахів. Тисячі пернатих восени вирушають у теплі краї і знаходять там притулок аж доки не потеплішає. Але є птахи, які залишаються з нами зимувати. Ми так радіємо їх присутності у довгий зимовий період! Значна частина корму, такого необхідного для життя пернатих друзів, окута кригою або схована під снігом. Добути його дуже важко, особливо тоді, коли світловий день короткий. Але їм на допомогу приходять діти.

Огляд-конкурс художньої самодіяльності і виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва

Дата створення: 13:13 31.01.2019

    Уже минув зональний етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності. Учні Розсошанського НВК представили на конкурс 5 номерів у різних жанрах: театральний, фольклорний, інструментальний та вокальний. На районний етап потрапив номер з театрального жанру «Кайдашева сім’я» (керівник Івасюк О. З.), та фольклорний жанр «Стрітення» (керівники: Івасюк О. З., Войцехівський Р. П.).