Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Сторінка на стадії наповнення.

Новорічне дійство для дітей з обмеженими можливостями

Дата створення: 19:56 23.12.2017

      21 грудня у м. Хмельницькому, в районному Будинку культури, відбулося новорічне дійство для дітей з обмеженими можливостями, яке підготували учасники драматичного гуртка Розсошанської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом Івасюк Оксани Зіновіївни. На свято був запрошений заступник голови райдержадміністрації Янчук Сергій Іванович, який привітав усіх дітей та батьків зі святом Миколая, прийдешніми новорічними та різдвяними святами. А далі розпочалося свято . Спочатку лунали вітання для всіх від Діда Мороза та Снігуроньки, потім - від ведучих, а далі на свято завітала Баба Яга та Кікімори. Ото було весело, бо Баба Яга та її група підтримки учили дітей робити свою веселу зарядку.

Наш веселий Новий рік !

Дата створення: 19:46 22.12.2017

     20 грудня у Розсошанській ЗОШ I-III відбулося новорічне свято «Наш веселий Новий рік». На свято були запрошені Дід Мороз, Снігуронька та Баба Яга, які вели новорічне свято та розважали дітей у різних конкурсах та завданнях. Діти грали у сніжки, вчили крутий танок, збирали у корзину овочі з городу, грали у гру «Павутина».

19 грудня – День святого Миколая

Дата створення: 20:07 20.12.2017

      Сьогодні ми вшановуємо святого Миколая. Це веселе народне свято. Колись  господарі варили в цей день пиво, скликали гостей: гуляли та веселилися.  У народних легендах та переказах святий Миколай боронить людей від різного стихійного лиха, а найбільше - на воді. Ось чому всі рибалки у своїх домівках мали образ святого Миколая. Виходячи в море на промисел, рибалки брали з собою образ Святого Чудотворця. А ще, святий Миколай вважається покровителем дітей. 19 грудня він збирає всіх дітей на суд. Добрій, слухняній дитині він дає медяник і всім гарним дітям в цей день дарує подарунки. І сьогодні ми хочемо відтворити свято Миколая, яке символізує любов і доброту, бо до нашого народу повертається правда, а з нею разом народні звичаї, свята та обряди.

Конкурс «Новорічна витинанка» та «Новорічна іграшка»

Дата створення: 20:03 17.12.2017

    Напередодні новорічних та різдвяних свят у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів 15 грудня відбулося 2 конкурси: «Новорічна витинанка» та «Новорічна іграшка». Діти із задоволенням виготовляли ялинкові прикраси, використовуючи папір, лампочки, тканину, фарби. Не менш творчою і цікавою була і робота над витинанками, де діти витинали не тільки сніжинки, а й цілі новорічні композиції.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 23:27 14.12.2017

    Сьогодні, 14 грудня , у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з метою протистояння злу, насильству, несправедливості та руйнування навколишнього світу; сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя заради майбутнього життя людства; вболівання за минуле своєї держави, почуття відповідальності відбулась лінійка вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року. 

До Дня Збройних сил України. Діти Андрійковецької ЗОШ - для бійців АТО.

Дата створення: 21:01 06.12.2017

    Людська пам'ять має здатність забувати. І на четвертий рік війни, живучи у спокої, теплі і достатку, ми  часом забуваємо, хто і якою ціною забезпечує нам усе це. Щоб нагадати про це і дорослим, і малим, наприкінці листопада в Андрійковецькій ЗОШ І-ІІ ст. було проведено благодійний ярмарок. Діти з батьками власноруч випекли різні смаколики і реалізували все це для запрошених жителів села. Виручка склала 3 525 гривень, що перевершило усі наші сподівання. На одержання кошти було придбано гостинці, діти написали зворушливі листи для воїнів, намалювали малюнки. Посилка дійшла на передову у Луганській обл. якраз у День збройних сил. Воїни прислали нам відеозвіт, щиро подякували. І кожен у нашій школі відчув, що причетний до спільної  великої справи, що усі старання не проходять даремно. 

Голодомор в Україні

Дата створення: 21:18 29.11.2017

     28 листопада у м. Хмельницькому в приміщенні Обласної наукової бібліотеки відбувся черговий збір лідерів учнівського самоврядування. Зібрання було присвячене темі голодомору.

День японської культури у Ружичанській бібліотеці

Дата створення: 20:01 28.11.2017

     2017 рік проголошений Президентом Петром Порошенком роком Японії в Україні. Бібліотекар Ружичанської бібліотеки Темчишена Тетяна Вікторівна оформила відповідну тематичну виставку про Країну сходу сонця.

Тиждень безпеки життєдіяльності учнів

Дата створення: 17:30 14.11.2017

   Сьогодні проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була й залишається наріжним і актуальним питанням у системі виховання й освіти нашої молоді, адже відомо, що особливо в літній період близько 50% дітей залишаються самі в домівках. Саме тоді виникає небезпека травм, стресів, психологічних надломів, а то й утрати найдорожчого – життя.

" Відважний український воїн - нащадок наших козаків".

Дата створення: 20:40 20.10.2017

14 та 15 жовтня працівники культури с.Андійківці та Вищі Вовківці відзначали в селах  два славетних свята –  День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці .  " Відважний український воїн - нащадок наших козаків".