Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ми свято шануємо пам'ять усіх, 
Хто власним життям нашу юність зберіг,
Хто впав за свободу у грізну годину,
За землю священну, за Україну!

9 травня в селі Ружичанка,  біля Меморіалу Слави, зібралися жителі села, учні навчально-виховного комплексу щоб вшанувати пам'ять загиблих односельчан у Другій світовій війні.
        На тематичному заході «9 травня. Миру бути!»  прозвучали слова пошани та вдячності усім тим, хто в грізні роки Великої Вітчизняної війни, не жаліючи себе, боровся проти фашистських загарбників, відстоював свободу  рідного краю. 252 жителі сіл Ружичанка та Карпівці не повернулося з полю жорстокої битви, їх імена навіки викарбувані на граніті, але пам'ять про них залишиться в серцях односельчан.

На урочистому зібранні слова подяки були висловлені і тим хто в зоні АТО мужньо захищав Україну, її цілісність та незалежність.

У своїй поминальній молитві отець Богдан, настоятель Ружичанської церкви, згадав усіх поіменно, кого забрала жорстока війна.

З словами вдячності ветеранам Другої світової війни та захисникам Батьківщини, в зоні АТО виступили голова об’єднаної громади Дячок Василь Володимирович, голова спілки ветеранів АТО, бойових дій та волонтерів Хмельницького району Хілінський  Вячеслав  Анатолійович та голова ветеранської ради села Купратий Василь Васильович. Вітальні слова прозвучали від директора Ружичанського НВК Трохимчук Валентини Петрівни.

У виконанні хорового колективу будинку культури, чоловічого гурту «Чорнобривці», учнів Ружичанського НВК прозвучали пісні та вірші присвячені цьому святу. Перед жителями села виступили учні музичної школи.

Свято завершилось покладання квітів до підніжжі пам’ятника Загиблому Солдату та Меморіалу Слави.

 

                                                                                                             Художнній керівник Ружичанського СБК  Корнійчук С. В.

 

 « повернутися до списку новин