День вишиванки с.Ружичанка

Дата: 24.05.2016 00:34

Цього року Всесвітній день вишиванки відзначається 19 травня. Цього дня прийнято приходити на роботу чи навчання у вишиванках.

Ідея акції "Всесвітній день вишиванки" зародилася у 2006 році у студентів факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. За 10 років традиція поширилася на всю України і навіть за її межі. Свято не прив’язане до жодної державної чи релігійної події, і відзначається кожного третього четверга травня. Основна мета заходу - це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Хоча протягом усієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки.