Конкурс саморобок із пластикових пляшок

Дата: 11.04.2018 16:12

Людина, як і будь-яка жива істота, створює відходи. На відміну від інших живих істот, люди створюють штучні відходи, які природа не здатна переробити. Пластикова пляшка чи поліетиленовий пакет не перегниють навіть через багато років. Тому люди мають ретельно прибирати за собою. А ще краще, коли купуєте товар у пластиковій упаковці, намагайтеся використати її повторно.
   У Розсошанській ЗОШ I-III ступенів щорічно діє акція «Екологічна стежина краю». Цього року вчитель основ здоров’я Ляшок Людмила Володимирівна в рамках акції організувала у школі конкурс на кращий виріб із пластикової пляшки. Ось які чудові саморобки вийшли у дітей.

Роботи Лемешко Софії, учениці 3 класу. Виборола I місце.

Робота Парубок Яни, учениці 6 класу.

Виборола I місце.

Роботи Лисої Крістіни, учениці 3 класу. Посіла II місце.

«Галявина» та «Дружне сімейство» - роботи учнів 4 класу Дзядика Богдана та Копичинського Олександра. Ці роботи посіли III місце.

Такими саморобками можна прикрасити свій дім, кімнату, навіть подвір’я, сад, квітник. Ми закликаємо берегти та любити природу, не засмічувати довкілля, адже Земля – наш спільний дім!