Тиждень основ здоров’я в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів

Напевно не один раз у своєму житті кожна людина чула таке прислів’я: «Здоров’я – усьому голова», або «Бережи одяг доки новий, а здоров’я – доки молодий». Здоров’я – тема досить популярна. Про неї пишуть у спеціальних наукових виданнях і на сторінках масової преси. Роблять доповіді, читають лекції професори для великих аудиторій. На роботі, вдома, у школі обговорюють важливі рекомендації вчених.

Збереження й зміцнення морального, фізичного, інтелектуального та психічного здоров’я вихованців є одним із пріоритетних завдань Розсошанської ЗОШ I-III ступенів. Так, з 02.04 по 09.04 2018 року у Розсошанській школі було проведено тиждень основ здоров’я. Вчитель основ здоров’я Ляшок Людмила Володимирівна провела різні конкурси для учнів 1-4 класів та 5-11 класів. А на загальношкільній лінійці дітям було вручено грамоти за участь у конкурсах та заохочувальні призи.

Учні 1-4 класу взяли участь у конкурсі малюнку «Я – здорова людина!» I місце – Лиса Крістіна, учениця 3 класу та Дихтяр Анастасія, учениця 4 класу; II місце – Возна Софія та Вільчинська Адріана, учениці 2 класу; III місце – Лемешко Софія та Шинкарук Даша, учениці 3 класу.

Учні 5-11 класу змагались у таких конкурсах: «Розгадай ребусну картку», «Граючись – навчаємось», «Під час масових заходів».

За активну участь у тижні основ здоров’я I місце виборола Матвійчук Діана, учениця 10 класу, II місце – Величко Максим, учень 10 класу, III місце – Доротюк Вікторія, учениця 6 класу.

На завершення тижня вчитель фізкультури Криськова Марина Іванівна провела спортивні змагання з учнями 3,4 класу. Учні сформували 2 команди «Сила» та «Позитив». Учні змагалися у таких естафетах: «Кенгуру» (біг у мішках), «Біжи обережно» (біг з яблуком на ложці), «Біг з м’ячем» (втримати м’яч палками), «Не впусти м’яча» (втримати м’яч ногами), «Гра з обручами» та естафета «Обруч, скакалка, стілець».

На закінчення Людмила Володимирівна побажала усім міцного здоров’я, миру на землі, гармонії з собою та оточуючими, берегти своє здоров’я та допомагати у скруті іншим, бути щирим, милосердним, доброзичливим.

Хай буде все побачене – побачено,

Хай буде все пробачене – пробачено,

Хай буде вік прожито, як належить,

На жаль, від нас нічого не залежить.

Будьте здоровими! Будьте щасливими!

Будьте красивими! І завжди добрими!