Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

З метою проведення цілеспрямованої роботи з дітьми щодо профілактики травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини,  вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з 16 по 20 квітня пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в якому були задіяні всі учні школи, класоводи, класні керівники, педагог-організатор та вчитель захисту Вітчизни.

Класоводи та класні керівники ознайомили учнів з навчальними таблицями: «Безпечні канікули» (1-4 клас), «Безпека руху зі школи додому» та «Правила поведінки школярів на перервах і після уроків» (1-6 клас), «Безпека в лісі» та «Електробезпека» (5-8 клас), «Перша допомога в разі кровотечі», «Засоби надання першої допомоги» та «Як діяти у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою» (9-11 клас). А, також, ознайомили з матеріалами на постійно діючих стендах «Безпека життєдіяльності» і «Як діяти в НС».

Класні керівники для своїх учнів провели вікторини «Ви самі вдома» та «Під час масових заходів», а вчитель основ здоров’я, Ляшок Людмила Володимирівна, провела у 7 класі гру-подорож «Основні правила поведінки під час збирання грибів та лікарських рослин», а у 8 класі – відпрацювання дій: перехід проїжджої частини дороги; інформаційне повідомлення «Радіаційна безпека і захист населення у разі виникнення НС»; складання пам’ятки «Основні правила поведінки при виявленні розливу ртуті».

В рамках Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності у нашій школі пройшов День ЦЗ, який провів Бобрик Віталій Павлович. Учні по тривозі евакуювались зі школи, надавали допомогу потерпілому, одягали захисні маски та протигази, робили виміри.