A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

Мітинг-реквієм «Нас пам’ять кличе у роки війни»

Дата: 09.05.2018 12:45
Кількість переглядів: 145

   Все далі відходять грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто віддав своє життя і захистив рідну землю від ворогів. Вже минув 73 рік з тієї травневої ночі, коли замовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов мир, довгожданий, вистражданий, оплачений найвищою ціною, ціною крові і сліз.

   8 травня – День пам’яті і примирення. В цей день, у селі Розсоша, біля пам’ятника загиблих воїнів-односельчан відбувся мітинг-реквієм «Нас пам’ять кличе у роки війни». Голова Розсошанської ОТГ Дячок Василь Володимирович відкрив мітинг та привітав усіх присутніх з Перемогою. Учні школи декламували вірші та співали пісень. Також, поклали квіти до обеліска та гірлянду Слави. Настоятель храму отець Володимир прочитав молебень за загиблими у роки війни та тими, хто помер у мирний час.

   Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. 9 травня – День Перемоги. Цього дня по всій Україні вкриваються весняними квітами і величні пам’ятники, і скромні обеліски. Це означає, що пам’ять народна жива, що подвиг загиблих – незабутній. Свято Перемоги – це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, і гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним гіркотою втрат і осяяний сонцем Перемоги.


« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора