Свято «Тепло родинного вогнища»

У травні, коли природа-мати виряджає свою доню-землю в пишному уборі весняних квітів у дорогу життя, праці та радості, люди висловлюють подяку материнській самопожертві та відзначають День матері. Дивлячись на наших матерів, ми бачимо в їх очах озерця любові, доброти, сповнені краси. І доки в грудях б’ється серце, ми маємо нести материнську любов через усе життя.

Отож, напередодні Дня матері, 11 травня,  учні 5 класу з класним керівником Яблонською Оленою Леонідівною провели родинне свято "Тепло родинного вогнища". Діти танцювали, співали, розказували вірші, гуморески, а батьки не тільки слухали, а й приймали участь у цікавих конкурсах. Потім кожна дитина своїй родині подарувала оберіг, зроблений власноруч. Свято вдалось.

Шануйте своїх матерів. Бережіть їхнє здоров’я. Чим довше житимуть мами, тим більше мудрості й душевної теплоти вкладуть вони у ваші серця.

Хай Бог охороняє вас від злого, хай світить сонце і колосяться жита,

Щоб ви були щасливі і здорові на многії і многії літа!