Фестиваль народної творчості «Весняний розмай»

Дата: 23.05.2018 12:25

22 травня в Ружичанському сільському  будинку культури відбувся фестиваль народної творчості «Весняний розмай», присвячений храмовому дню села Ружичанка, який був організований працівниками будинку культури та бібліотеки.

Свято розпочалося виставкою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Весняні барви». Активну участь у виставці прийняли вихователі та батьки дитячого садочка «Сонечко», учні Ружичанського НВК, учасники мистецької групи дитячої студії «Веселка» Ружичанського СБК (керівник Підгурський О.С.), сільські майстрині Гаврилюк Наталія, Столяр Алла, Категорська Олена, Стаднік Ганна, майстриня села Андрійківці Чорноконь О. М.

А якою веселою та смачною була виставка-ярмарка «Випічка духмяна і весняна». Учні та батьки місцевої школи пропонували гостям свята  домашню випічку, різні  смаколики.

На завершення свята відбувся змістовний концерт. У святковому концерті прийняли участь хореографічний колектив дитячої студії «Веселка» Ружичанського СБК (керівник Дриваленко Л.М.), солісти та вокальна група «Дзвінкі голоси» дитячої студії «Веселка» (керівник Ільчун Л.В.), інструментальні композиції та дитячий  шумовий оркестр  студії «Веселка» (керівник Замойська З.Я.), самодіяльний колектив «Лебедія», чоловічий гурт «Чорнобривці» та жіночий гурт «Молодички», веселий дует гумористів «Два куми» Ружичанського СБК. Перед глядачам виступили учасники художньої самодіяльності сіл Розсоша та Андрійківці: солісти, читці, дитяча вокальна група, дует «Родина», учасники драматичного гуртка.

Це свято об’єднало ще ближче жителів сіл нашої громади!