Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

8 вересня – День фізичної культури і спорту України

   Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня.

   Європейські види спорту, такі як футбол і боротьба почали поширюватися в Україні з кінця XIX ст. Багато перемог здобули українські спортсмени, виступаючи в різних видах спорту у складі збірних команд. Всього українськими спортсменами було завойовано більше чотирьохсот олімпійських медалей.

   Свято фізичної культури і спорту відзначається в Україні повсюду. Це і День тренера, і День спорту, і урочиста дата для всіх, хто цінує і шанує заняття спортом. Також цей день відзначають і у школах. Школярі дуже люблять приймати участь у різних спортивних естафетах та змаганнях.

   Тому, 10 вересня, на спортивному небосхилі Розсошанської ЗОШ I-III ступенів пройшли змагання, естафети, спортивні ігри, приурочені Дню фізичної культури і спорту, у яких взяв участь весь учнівський колектив разом з класоводами, класними керівниками, вчителями фізичної культури, виховною службою школи.

     Змагалися між собою учні 1і2, 3і4, 5і6, 7і8 класу. Проходили такі естафети як «Швидка жабка», «Ланцюжок», «Хто швидше», «Передай далі» і інші.

   Хлопчики початкової, а потім і старшої ланки вправлялись у перетягуванні канату, а учні 9, 10, 11 класу створили дві команди та грали у футбол.

   Усі класи підготували спортивні девізи та командну форму, завзято змагалися, були у гарному настрої, позитивні, веселі, задоволені. Адже недарма кажуть - «У здоровому тілі – здоровий дух».

 « повернутися до списку новин