Пластилінова фантазія

Дата: 30.09.2018 19:48

Природа постійно радує нас своєю красою та щедрістю. Неможливо прогулятися парком і не замилуватися квітучими чагарниками, озерцем, птахами, тваринами. Світ казок з його дивовижними персонажами, також надихає, приваблює, спонукає до дії. Отож, всю цю красу учні 1-4 класу показали у своїх пластилінових фантазіях. Протягом тижня у початковій школі кипіла робота над створенням найкращих виробів з пластиліну, а 28 вересня підвели підсумки кропіткої праці.

Конкурс був спрямований на розвиток  перцептивної сфери дітей, реалізацію їх потреби в самостійній, ініціативній, творчій активності, задоволенні  особистих інтересів у спілкуванні, пізнанні.

I місце вибороли такі учні: Андрієнко Ріта, учениця 3 класу; Кузь Каміла, учениця 2 класу; Белинь Анастасія, учениця 1 класу та Лемешко Софія, учениця 4 класу.

II місце посіли: Коваль Даниїл, учень 2 класу; Коваль Олексій, учень 1 класу; Томчишин Євген, учень 4 класу.

III місце отримали: Лиса Крістіна та Смолій Денис, учні 4 класу; Штокалюк Катерина, учениця 3 класу; Кепкіна Аріна, учениця 1 класу.

А також, за активну участь у конкурсі, подяка оголошена таким учням: Присяжному Костянтину, Ковбасюк Анастасії, Фоміну Дмитру, Черненко Ярославу, Круку Богдану (2 клас), Возній Софії, Вільчинській Адріані, Величко Ілоні, Фомін Анастасії, Величко Артему (3 клас), Пализі Іллі, Шинкарук Даші, Злотенко Лілі, Мариняк Ліані, Рибак Каріні, Ярмолюк Надії (4 клас), Павленко Тимуру, Трембачу Євгену, Марценюку Ярославу, Гордієнко Роману, Бойко Анастасії (1 клас).

Інформацію підготувала педагог-організатор Ляшок Л. В.