День працівника освіти!

У першу неділю жовтня святкують День працівника освіти. Вже вкотре, і в Розсошанському НВК, відзначають цей день дружній педагогічний та учнівський колективи. Напередодні святкового концерту учнями 9, 11 класу та членами учнівського самоврядування було створено святкову атмосферу у школі, а саме: шкільні коридори прибрали святковими кульками та вітальними листівками. Учні 9 класу вітали вчителів під музичний супровід та дарували квіти, а члени учнівського самоврядування вітали учителів вітальними листівками, які виготовили власноруч. Такими ж листівками учнівське самоврядування привітало і педагогів, які на заслуженому відпочинку.

До святкового концерту кожен клас готував номери. Діти розказували вірші, співали, танцювали.

Кузь Марина та Тлуста Анастасія вразили усіх грою на гітарі, а Кепкін Влад та Оседця Аня своїм номером «Перекладач».

А ще, учні розігрували цікаві інсценівки. Неперевершеними у своїх ролях були Кузь Марина і Яблонський Тарас, Цибулько Єлизавета та Бурдаш Владислав.

Вибух емоцій, яскравих вражень, неймовірних відчуттів та чудового настрою додали усім присутнім учні 10 та 11 класу.

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом –

Днем працівника освіти!

А ми, педагогічний та учнівський колектив Розсошанського НВК

бажаємо усім міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги.

Хай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності всіх тих,

кого Ви вивели в самостійне життя і кому дали

найнеобхідніше – знання. Невичерпної наснаги й оптимізму

у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили

та безхмарних, мирних, світлих днів!

Інформацію підготувала педагог-організатор Ляшок Л. В.