Смайликовий водограй

Багато років назад одна компанія звернулася  з проханням до художника Гарві Белла придумати який-небудь яскравий символ - візитну картку компанії. Буквально за десять хвилин Гарві придумав і намалював так званий смайлик. Сталося це у 1963 році. Успіх такої «візитки» перевершив всі очікування. Клієнти компанії були в захваті від нововведення — буквально через кілька місяців було випущено більше десяти тисяч значків!

Зовсім скоро миле обличчя з усмішкою стало з'являтися на футболках, бейсболках, конвертах, листівках, сірникових коробках. Навіть поштове відомство США випустило марку з цим символом. Белл вірив, що створений ним смайл давно перестав бути комерційним символом, а став інтернаціональним символом гарного настрою і усмішки. Тоді він вирішив створити Всесвітній день усмішки, який із 1999 року відзначають у першу п'ятницю жовтня. Девізом свята стала фраза: «Зроби добру справу. Допоможи хоча б одній людині усміхнутися».

Отож, учні 5-11 класів Розсошанського НВК взяли участь у загальношкільному конкурсі на «Кращий смайлик», а ще, цілий день дарували посмішки вчителям та один одному. Ось такий смайликовий водограй получився в учнів.

I місце у конкурсі виборола Гордовська Ольга, учениця 6 класу, IIВиноградова Крістіна, учениця 7 класу, III – Притисюк Анна, учениця 8 класу.

Частіше посміхайтеся та творіть добро!!!