Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

День української писемності та мови

   День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1992 року Указом Президента на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

   Наша мова пройшла важкий шлях свого розвитку. На двадцять восьмому році незалежності ми маємо зрозуміти, що українську мову треба плекати, виводити «у світ широкий», аби не жити «на нашій, не своїй землі…».

   Тому, щороку, у Розсошанському НВК відзначається цей день. Вчителі української мови та літератури разом з дітьми ознайомили усіх учнів школи з тернистим шляхом розвитку української мови, учні розказували вірші українських поетів про мову, розповіли цікаві факти, а, також, розповіли притчу про мову «Езоп і Ксанф». А ще, зробили дерево, яке символізує відродження української мови.

Наша рідна мова – мудрість віків і пам’ять тисячоліть, вона як море, безконечна, могутня, глибинна. Збагачуймо мову, удосконалюймо, як парость виноградної лози, плекаймо мову!« повернутися до списку новин