Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Вшанування пам’яті Небесної Сотні

   21 листопада у Розсошанському НВК відбулась лінійка-реквієм «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…». Цей захід формує в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, формує почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни, вчить шанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, виховує патріотичну свідомість, розвиває бажання стати гідними громадянами України.

  « Рости, живи і памятай!» – такими словами розпочали свій виступ учні 8 класу на чолі з класним керівником Лапінською Ольгою Петрівною. Учні розповіли про події, протести, які тоді відбувались на Майдані, про тих, хто віддав своє життя за кожного з нас. Їх назвали Небесною Сотнею. Ці люди – справжні герої. Вони назавжди залишаться в наших серцях!

   Ми маємо докласти усіх зусиль, щоб домогтися справедливого суду для тих, хто винен у смертях, каліцтвах та інших злочинах проти нашого народу. Ми мусимо зробити все, щоби таке більше ніколи не могло повторитися, щоб герої не відправлялися на небеса передчасно, а трудилися та жили на радість рідним і близьким мирно та щасливо.

 « повернутися до списку новин