Новорічне диво

Дата: 27.12.2018 13:58

Напередодні свята Миколая, Нового року у Розсошанському НВК працювала майстерня Діда Мороза під керівництвом заступника директора з виховної роботи Шамрай Світлани Михайлівни та класовода 1 класу Герасименко Віти Леонідівни.

А ще, у школі відбувся конкурс «Новорічне диво» на кращу новорічну іграшку серед учнів 1-11 класів. При виготовленні іграшок діти використовували різноманітні матеріали та різні техніки. Ось, що у них вийшло.

I місце серед учнів початкової школи вибороли:

Белинь Анастасія (1 клас, класовод Герасименко В. Л.), Ковальчук Артем, Коваль Даніель (2 клас, класовод Кравчук Л. В.), Лемешко Софія (4 клас, класовод Івасюк О. З.).

II місце посіли: Присяжний Костянтин (2 клас), Сорока Ілля, Марценюк Ярослав, Павленко Тимур (1 клас), Міль Ганна (3 клас, класовод Яблонська Л. А.).

III місце дісталось: Ковалю Олексію (1 клас), Возній Софії, Величко Артему (3 клас).

I місце серед учнів 5-11 вибороли: Матвійчук Діана, Яцкова Катерина (11 клас, кл. керівник Гордовська Н. О.), Слободян Анастасія (9 клас, кл. керівник Мельник Л. П.).

II місце посіли: Липушанська Вікторія (7 клас, кл. керівник Коваль Л. О.), колектив учнів 5 класу (кл. керівник Полякова О. В.), колектив учнів 6 класу (кл. керівник Яблонська О. Л.).

III місце дісталось: Бажаковій Крістіні (8 клас, кл. керівник Лапінська О. П.), Ковбасюк Тетяні (9 клас).

Інформацію підготувала педагог-організатор Ляшок Л. В.