Нагодуй пташку взимку

Дата: 07.02.2019 20:17

Птахи є невід'ємною частиною природи, це одні із найцікавіших створінь , які здавна приваблюють людину своїм умінням літати, поведінкою, барвами оперення, винятковим розмаїттям та унікальним співом. Це – скарб, який природа дарує людству, це – наша спадщина, наші обереги і ми повинні нести відповідальність за долю птахів. Тисячі пернатих восени вирушають у теплі краї і знаходять там притулок аж доки не потеплішає. Але є птахи, які залишаються з нами зимувати. Ми так радіємо їх присутності у довгий зимовий період! Значна частина корму, такого необхідного для життя пернатих друзів, окута кригою або схована під снігом. Добути його дуже важко, особливо тоді, коли світловий день короткий. Але їм на допомогу приходять діти.

Доброю традицією в Розсошанському НВК  стало щорічне проведення екологічної акції – “Нагодуй пташку взимку”. Не став винятком і цей навчальний рік. Завданням акції було створення годівничок власноруч, щоб вберегти наших пернатих друзів від голодної смерті взимку. Учні 1-6 класів та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи.

Найактивнішу участь прийняли учні першого класу: кожен із них приніс годівничку змайстровану умілими батьківськими руками. «Ні один із батьків не залишився осторонь від акції» - зазначає класовод Герасименко В.Л..

Учні 2-4 класів щоденно перевіряють, чи є у годівничках корм для птахів. На фото  класоводи : Кравчук Л.В., Яблонська Л.А., Івасюк О.З..

Шестикласники працювали під керівництвом вчителя географії

Крищук Н.В..

Допоможемо птахам взимку, а вони віддячать нам влітку!

Звіт заступника з виховної  роботи Шамрай С.М.