21 вересня в усьому світі відзначають Міжнародний День миру

Дата: 21.09.2019 20:44

З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало днем всесвітньої відмови від насильства та вогню. З 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року, в Україні День миру прийнято відзначати 21 вересня.

Сьогодні, на сході країни, триває боротьба за мирне існування, за право жити у власній державі. І найвищу цінність миру, яка є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Тому, ми відзначаємо цей день в пам'ять про тих, хто загинув у військових конфліктах. Учні Розсошанського ліцею передали в цей день один одному знак миру, потиснувши руки. Вихованці початкової школи разом з класними керівниками взяли участь у флешмобі, виготовивши голубів, адже голуб – це символ миру.