Новорічні свята в Розсошанському ліцеї

Дата: 27.12.2019 20:40

26 грудня в початковій школі Розсошанського ліцею проходило свято «Новорічна казка», яке зібрало у святкове коло чимало казкових героїв.        Фото без опису

На королівському балу королівські придворні танцювали бальних танців, співали Білосніжка і Гноми, крутилися у веселому танку чарівна Зима зі Сніжинками, чаклували тендітні Феї.

Окрасою свята були запальні та небезпечні Пірати. А веселий Дід Мороз та Снігуронька водили новорічні хороводи, слухали новорічні вірші.

27 грудня для учнів 5-11 класів було проведено новорічне ШОУ «Міс Снігова Королева 2020», а чарівними лоцманами на зимових хвилях конкурсу були ведучі – Вікторія Доротюк та Юлія Басараба. Оцінювало наших конкурсанток високопрофесійне журі, а саме, Леонід Іванович Наконечний, Андрій Андрійович Розгон, Назар Басараба.

У новорічному ШОУ взяли участь 6 конкурсанток: милі, ніжні, чарівні, тендітні розумниці і красуні нашого ліцею. Це Іванка Басараба, Діана Бажакова, Марина Кузь, Юля Чухрій, Аня Тетюха та Каріна Самсонюк. Учасниці змагалися у таких конкурсах: «Новорічна листівка», «Інтелектуально-ситуативний», «Музичний», «Новорічне блюдо» та «Новорічний костюм».

Отож, титул «Міс Снігова Королева 2020» здобула Діана Бажакова і стала переможницею нашого новорічного ШОУ. Іншим учасницям теж було вручено титули. Титул «Міс Стиль» отримала Тетюха Анна, титул «Міс Романтичність» виборола Каріна Самсонюк, титул «Міс Фантастичність» отримала Юлія Чухрій, титул «Міс Елегантність» виборола Марина Кузь, титул «Міс Чарівність» отримала Іванка Басараба.

Учасники хореографічного гуртка подарували усім танок «Акробатичний етюд» та запальний хіп-хоп.

Учні 5 класу показали дійство «Новорічне диво», а шестикласники привітали усіх піснею «З Новим роком, Україно!»

Учні 7 класу показали нам фрагмент телепередачі «Сільське життя з Катериною Осадчою», а від восьмикласників лунали новорічні вітання.

Девятикласники подарували танок «Винос мізків», а учні 10 класу – «Новорічний флешмоб».