9 жовтня в Києві проходив Всеукраїнський марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2016. Учні Ружичанського НВК взяли участь в ньому, а саме: Малік Владислав, Шуварський Ігор, Баланюк Ян у супроводі свого вчителя фізкультури Козак Наталії Миколаївни .

Вітаємо Маліка Владислава із зайнятим 3 місцем у Всеукраїнському марафоні на дистанції 1 км.

Директор школи Мельничук Ірина Володимирівна висловлює щиру подяку за спонсорську допомогу в організації підготовки та участі команди школи у змаганнях керівнику фермерського господарства Буняку Володимиру Івановичу та вчителю фізичної культури Козак Наталії Миколаївни за підготовку та вдалий виступ на змаганнях.

Бажаємо нашим спортсменам  великих перемог.