Тиждень безпеки життєдіяльності учнів

Дата: 14.11.2017 17:30

Сьогодні проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була й залишається наріжним і актуальним питанням у системі виховання й освіти нашої молоді, адже відомо, що особливо в літній період близько 50% дітей залишаються самі в домівках. Саме тоді виникає небезпека травм, стресів, психологічних надломів, а то й утрати найдорожчого – життя.

Дитячий дорожньо-транспортний травматизм – одна з найважливіших державних проблем, які слід розглядати не лише в медичному, але й у соціальному аспекті. Травма та її наслідки загрожують здоров’ю і життю дітей, позначаються на сімейних відносинах, працездатності батьків, родичів.

Крім цього, діти гинуть унаслідок нещасних випадків, пожеж, отруєнь, ураження електричним струмом, випадкових падінь, під час лікування.

Тому в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів пройшов Тиждень безпеки життєдіяльності учнів, який проводиться щорічно. Адже найбільшою радістю й безмежним щастям для кожної сім’ї є діти: нащадки і продовжувачі нашого роду.

Учням запропоновано переглянути відео «За мить до….», «Смертельний зсув» та жартівливий мультфільм «Якби тварини харчувалися фаст-фудом…» (Ляшок Л. В.)

Членами учнівського самоврядування випущено тематичну загальношкільну газету «Наші козаченьки» (Чухрій Юля та члени ради здоров’я та спорту).

Серед учнів 1-4 класів проведено конкурс малюнку «Безпечне довкілля» (Ляшок Л. В.) Подяку за активну участь у даному конкурсі отримали такі учні: Кузь Святослав та Ковальчук Артем, учні 1 класу; Дихтяр Анастасія та Дзядик Богдан, учні 4 класу; Фомін Анастасія, учениця 2 класу; Шинкарук Даша, учениця 3 класу.

I місце виборов Рибак Олексій, учень 1 класу.

II місце посіли Палига Ілля та Томчишин Євген, учні 3 класу.

III місце дісталось Вільчинській Адріані, учениці 2 класу та Куль Камілі, учениці 1 класу.

Також відбувся конкурс на кращу класну стінгазету «Здоров’я,ю добро, краса» для учнів 5-11 класів. (Ляшок Л. В.)

Диплом I ступеня отримала Яцкова Катерина учениця 10 класу.

Диплом II ступеня – Цибулько Єлизавета та Ковбасюк Тетяна, учениці 8 класу.

Класоводами та класними керівниками проведено бесіду «Поширення отруєння грибами, рослинами та їх насінням. Профілактика харчових отруєнь».

Хоч би де ви не перебували, завжди пам’ятайте кілька корисних правил

1. Завжди намагайтеся бути культурною людиною.

2. У транспорті поступайтеся місцем людям похилого віку.

3. Поважайте старших, не будьте грубими.

4. Не гуляйте пізніше 22-ї години.

5. Не сидіть цілодобово біля телевізора, комп’ютера.

6. Читайте якнайбільше художньої літератури.

Суворо дотримуйтесь правил:

- дорожнього руху;

- користування газовими й електричними приладами;

- користування пасажирським ліфтом;

- протипожежної безпеки;

- прогулянки на велосипеді;

- поводження дітей на воді.