Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Небесна сотня – то в серцях вогонь

   20 лютого вчитель історії Ружичанського НВК Антонюк Л.Л. провела захід, присвячений пам’яті Героїв  Небесної сотні "Небесна сотня - то в серцях вогонь". Ведучі заходу Гнідий Сергій та Шаламай Лілія ознайомили присутніх з подіями 2014 року, які відбулися на Майдані в Києві. У виконанні учениці 6 класу Усік Іванки прозвучала пісня "Обірвалося життя". Пролунали вірші у виконанні Мельник Марини та Стасюк Діани. Не залишили нікого байдужими і кадри відеоролику про Небесну сотню. Наприкінці заходу учні 6 класу виконали пісню "Воїни світла". Також було згадано про сучасну ситуацію на Сході країни і показано відеоролик "Україна понад усе".  

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять  Героїв  Небесної сотні.

 Завідуюча сільською бібліотекою Темчишина Т.В. ознайомили учнів із книгами представленими на книжково-ілюстративній виставці  «Небесна сотня - то в серцях вогонь».  Особливу увагу  було звернено на книгу «Небесна сотня». Це книга-реквієм, книга-посвята тим учасникам Революції гідності, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, аби Україна та всі ми встали з колін. Щоб почали змінювати свою державу, а наші діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні.

Пам’ять про величезну самопожертву героїв Небесної сотні назавжди залишиться в серцях українців.« повернутися до списку новин