Знову дзвоник кличе до школи

Дата: 04.09.2017 16:20

Першого вересня галасливий шкільний дзвінок вкотре закликає дітвору за шкільні парти, сповіщаючи про початок нового навчального року. Першого вересня наші навчальні заклади гостинно відчинили двері для дітей, учителів, батьків, гостей, запрошуючи на свято Першого дзвоника та День знань. Свята пройшли урочисто: лунали дитячі пісні, звучали теплі слова вітань від директорів шкіл та гостей, вручалися подарунки першокласникам та нагороди (премії) учням і вчителям за досягнення і перемоги в попередньому навчальному році. Священик Розсошанської парафіяльної церкви поблагословив усіх учнів і побажав гарного, плідного навчання.  Одинадцятикласники урочисто завели першачків до їхнього першого класу.

Хай щастить вам, діти!