Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

I етап обласного конкурсу на кращого волонтера, присвяченому 25-річчю Незалежності України та Міжнародному Дню волонтера.

15 грудня у м. Хмельницькому в приміщенні обласної організації ветеранів по вулиці Грушевського 87 відбулося нагородження переможців I етапу обласного конкурсу на кращого волонтера, присвяченому 25-річчю Незалежності України та Міжнародному Дню волонтера.

На це свято були запрошені найактивніші волонтери з різних районів Хмельницької області, а саме: Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького, Ярмолинецького, Хмельницького, Летичівського, Шепетівського, Ізяславського, Старокостянтинівського, Городоцького, Білогірського, Віньковецького і ін.. Це 55 волонтерів-активістів які вже у поважному віці та 21 волонтер шкільного віку. Здавалось би, людина-волонтер поважного віку сама вже потребує допомоги, але ні, ці люди є дуже активними громадськими діячами і до сьогоднішнього дня, та своєю доброчинністю вони роблять неоцінену справу та надають безмежну допомогу тим, хто її потребує.

Усіх було нагороджено грамотами та подяками і грошовою винагородою. Також, грамотами і подяками нагородили кращих волонтерів серед учнівської молоді за вагомий внесок у розвиток волонтерської діяльності серед ветеранів та молоді Хмельниччини, де був і учень 11 класу Розсошанської ЗОШ I – III ступенів Лемешко Максим Олександрович. Максим являється керівником волонтерського загону «Спадкоємці Перемоги», а координатором цього загону є педагог-організатор Розсошанської ЗОШ I-III ступенів Ляшок Людмила Володимирівна. Лемешкл Максим став учасником обласного конкурсу «На кращого волонтера», та отримав подяку за вагомий внесок у розвиток волонтерської діяльності серед ветеранів та молоді Хмельниччини.

   Волонтерська робота проводиться за напрямками: «пенсіонер – пенсіонеру», «діти – пенсіонеру», «пенсіонер – молоді».

   Усе це свято звеселив та додав настрою і урочистості Люшня Михайло Петрович разом із своїм чудовим колективом. Вони заспівали пісень від яких стало радісно, які навернули сльозу та до глибини душі вразили своєю мелодійністю, українським корінням, чарівністю, глибоким змістом.

Тож не будьмо байдужими!!!

Допомагаймо тим, хто потребує допомоги!!!

Робімо добро, даруймо любов, радість спілкування та співчуття тим, хто скривджений долею!!!

 « повернутися до списку новин