Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

   З метою проведення цілеспрямованої роботи з школярами щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в НС в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з 14.11 по 18.11 було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У тижні взяли участь 144 учні, 4 класоводи, 6 класних керівників, 2 вчителя фізкультури, бібліотекар, педагог-організатор, 6 техпрацівників.

   У ході «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» у школі було проведено ряд виховних заходів, зокрема, перегляд відеофільму «Життя»; конкурс малюнку «Безпека та мир в Україні»; вікторина «Обери безпечну дорогу»; ігри для молодших школярів; тематична лінійка «Безпечні канікули»; бесіди: «Як діяти у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою» та «Дії за загрози тероризму»; висвітлення інформації з основ безпеки життєдіяльності у загальношкільній газеті «Наші козаченьки» та інформаційному віснику; ознайомлення учнів з новою інформацією на постійно діючому стенді «Куточок безпеки руху»; виставка літератури в шкільній бібліотеці «Обери здоров’я, обери життя». 

    На світлинах учні 2-го класу та вчитель фізкультури Криськова Марина Іванівна.

На світлині учні 4-го класу та класовод Кравчук Лілія Вікторівна. Бесіда «Як діяти у разі знаходження вибухонебезпечного пристрою».

   На світлині учні 9-го класу та вчитель основ здоров’я Ляшок Людмила Володимирівна. Презентація проекту «Бережи здоров’я змолоду».

   На світлині учні 3-го класу та класовод Лищук Анжела Євгенівна. Класна година «Безпечна дорога від дому до школи».

На світлині учні 5-го класу та класний керівник Коваль Людмила Олександрівна. Вікторина «Обери безпечну дорогу».

На світлині учні 7-го класу та класний керівник Мельник Лідія Петрівна. Круглий стіл «Дії за загрози тероризму».« повернутися до списку новин