A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Розсошанська громада
Хмельницька область, Хмельницький район

1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-позитивними

Дата: 03.12.2016 19:44
Кількість переглядів: 127

Вперше про СНІД заговорили у 1981 році. СНІД – одна з найважчих і трагічних проблем, що постали перед людством. В Україні є чимало причин, через які кількість людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, зростає.

   Символом солідарності з тими, кого торкнулася проблема СНІДу, стала «Червона стрічка» - знак, створений художником Франком Муром у квітні 1991 року. З тих пір ця стрічка стала символом памяті про мільйони людей, чиє життя забрала смертельна хвороба – СНІД, символом протесту проти дискримінації ВІЛ – позитивних людей.

   Зараз дуже важливим є формування толерантного ставлення суспільства до ВІЛ – позитивних громадян. Не стоять осторонь даного питання і педагоги Розсошанської ЗОШ I-III ступенів. Виховуючи та навчаючи своїх школярів, вони вчать їх висловлювати солідарність з жертвами ВІЛ/СНІДу, співчувати і підтримувати ВІЛ – інфікованих і членів їхніх родин, поважати людей, які мужньо долають дуже складні життєві обставини.

   І сьогодні, у день порозуміння з ВІЛ – позитивними класні керівники провели у 6 – 11 класах виховні бесіди на тему «Історія одного символу», а учні 1-5 класів (75 чоловік) взяли участь у флешмобі.


« повернутися

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора