Наш веселий Новий рік !

Дата: 22.12.2017 19:46

20 грудня у Розсошанській ЗОШ I-III відбулося новорічне свято «Наш веселий Новий рік». На свято були запрошені Дід Мороз, Снігуронька та Баба Яга, які вели новорічне свято та розважали дітей у різних конкурсах та завданнях. Діти грали у сніжки, вчили крутий танок, збирали у корзину овочі з городу, грали у гру «Павутина».

А ще, учні 2 класу подарували Снігуроньці пісеньку, а 3-й і 4-й клас для Дідуся Мороза водили хоровод «Нарешті приїхав любий наш дідусь». По закінченню свята Дід Мороз та Снігуронька подарували кожній дитині, на згадку про себе, символічні подаруночки.

Не менш цікаво пройшло новорічне свято і у старшокласників. Вони також змагалися у конкурсах та виконували усі завдання Баби Яги, щоб потім вона дозволила вручити усім подарунки.

П’ятий та шостий клас змагались у перетягуванні канату, дівчата проти хлопців змагались у танцювальному батлі та вчились ходити під бурульками так, щоб їх не зламати.

Хлопці долали перешкоди, щоб догодити Бабі Язі, а ще, всі разом водили хоровод для Дідуся Мороза.

А 7-11 клас створювали мумії і це непогано в них вийшло.

По закінченню  усі учні одержали подаруночки від Діда Мороза та Снігуроньки.