«Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Дата: 10.04.2017 19:48

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України з 03.04.17 по 07.04.17 у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів проведено шкільний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Завданням конкурсу було залучення дітей шкільного віку до вивчення Правил дорожнього руху і пропагування їх серед населення та однолітків; закріплення знань з безпечної поведінки на дорозі та створення умов для творчої самореалізації учнів.

Конкурс проводився за напрямом художньої творчості – малюнок або твори декоративно-прикладного мистецтва та фотографія. Світлини, малюнки та вироби які вибороли I місце у шкільному етапі передано у відділ освіти для участі у районному етапі.

Виріб «Рух пішоходів заборонено». Виконала Лиса Крістіна, учениця 2-го класу.

Фото без описуМалюнок «Обирай безпечний шлях». Виконала Ковбасюк Тетяна, учениця 7-го класу.

Малюнок «Правила дорожні знай – в ДТП не потрапляй!» Виконала Липушанська Вікторія, учениця 5-го класу.

Малюнок «Перехрестя». Виконала Притисюк Анна, учениця 6-го класу.

«Обирай безпечне місце для гри!», автор Яблонський Тарас, учень 4-го класу.

«Переходь дорогу під прямим кутом», автор Коваль Олександр, учень 7-го класу.

Також, учні Розсошанської ЗОШ I-III ступенів взяли участь у щорічному районному заочному конкурсі «Природа України очима дітей Хмельниччини», де попередньо конкурс відбувся у школі з метою формування екологічної культури, розвитку естетичних здібностей засобами художньої творчості, а також популяризація природоохоронної роботи, сприяння розвитку екологічної освіти та поширення екологічних знань.

Основними завданнями конкурсу було залучення учнівської молоді до вивчення стану навколишнього середовища; відтворення стану довкілля у творчій формі виробів, малюнків та фоторобіт, що висвітлюють дослідницьку, природоохоронну та екологічну діяльність учнівської молоді. Найкращі світлини та малюнки передано у відділ освіти для участі в районному конкурсі.

Малюнок «Вибери майбутнє!» Виконала Яцкова Катерина, учениця 9-го класу.

Малюнок «Природу знищити легко, відновити неможливо». Виконала Березовська Руслана, учениця 10-го класу.

«Ми любимо ліс!», автор Ковальчук Сергій, учень 9-го класу. (9-ники взяли участь у природоохоронній акції «Ми – за чисте довкілля!»)

Дані конкурси провела Ляшок Людмила Володимирівна, вчитель основ здоров’я Розсошанської ЗОШ I-III ступенів.