Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Новорічне дійство для дітей з обмеженими можливостями

      21 грудня у м. Хмельницькому, в районному Будинку культури, відбулося новорічне дійство для дітей з обмеженими можливостями, яке підготували учасники драматичного гуртка Розсошанської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом Івасюк Оксани Зіновіївни. На свято був запрошений заступник голови райдержадміністрації Янчук Сергій Іванович, який привітав усіх дітей та батьків зі святом Миколая, прийдешніми новорічними та різдвяними святами. А далі розпочалося свято . Спочатку лунали вітання для всіх від Діда Мороза та Снігуроньки, потім - від ведучих, а далі на свято завітала Баба Яга та Кікімори. Ото було весело, бо Баба Яга та її група підтримки учили дітей робити свою веселу зарядку.

         Далі на свято прийшов Кощій Безсмертний з чортами і вкрав Снігуроньку. А віддати пообіцяв тоді, коли діти виконають його забаганки. От тут і почалося, що тільки діти не робили: і сніжки в корзину збирали, у мішках естафету проходили, хоровод водили, вірші розповідали, загадки від Дідуся Мороза відгадували.

       А поки двоє маленьких клоунів допомагали визволяти Снігуроньку – усі насолоджувалися сваркою між Секлитою Лимерихою та Явдокією Пилипівною і її дочкою Пронькою.

       По закінченню свята усі учасники драмгуртка заспівали пісню «Коляда».

P.S. Інформацію підготувала педагог-організатор Ляшок Людмила Володимирівна.« повернутися до списку новин