Ти – мій біль, Афганістан.

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Ружичанському НВК відбулася зустріч учнів середніх та старших класів з воїнами-афганцями. На заході були присутні Панов Микола Анатолійович, підполковник з обласного центру,  наш односельчанин  Бровко Микола Петрович. Микола Анатолійович поділився спогадами про війну в Афганістані, яка стала найбільшим болем і трагедією увійшла до українського народу.

Присутні на заході хвилиною мовчання вшанували пам'ять про загиблих наших земляків-прибужан, які полягли смертю хоробрих в далекій афганській землі.

Діти ознайомилися з книгами та матеріалами  книжково-ілюстративної  виставки «Ти – вічний біль, Афганістан», яка була оформлена завідуючою сільською бібліотекою Темчишиною Т.В. та шкільним бібліотекарем Потравною В.Ю.