«Бібліотек@ – сучасна, креативна, твоя!»

27 вересня 2016 року в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся VIII обласний Форум бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотек@ – сучасна, креативна, твоя!» приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. В рамках форуму відбувся ярмарок соціальних ініціатив «Впровадження кращих інновацій у роботі бібліотеки», який пройшов на території та в приміщенні обласної наукової бібліотеки.

На ярмарку було представлено  експозиціії від центральних районних, міських та сільських бібліотек області, які презентували інноваційні бібліотечні послуги спрямовані на розвиток та співпрацю з місцевими громадами. Завідуюча Ружичанською сільською бібліотекою Тетяна Темчишина презентувала фітобар «Калина»  і стала переможцем серед сільських бібліотек області.