Конкурс «Новорічна витинанка» та «Новорічна іграшка»

Напередодні новорічних та різдвяних свят у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів 15 грудня відбулося 2 конкурси: «Новорічна витинанка» та «Новорічна іграшка». Діти із задоволенням виготовляли ялинкові прикраси, використовуючи папір, лампочки, тканину, фарби. Не менш творчою і цікавою була і робота над витинанками, де діти витинали не тільки сніжинки, а й цілі новорічні композиції.

I місце у конкурсі «Новорічна іграшка» вибороли учениці 8 класу: Ковбасюк Тетяна та Слободян Анастасія, Яцкова Катерина учениця 10 класу; над оформленням коробки працювали: Цибулько Єлизавета, Присяжна Діана, Клопотюк Анастасія.

II місце – Дейчук Мар’яна учениця 8 класу.

Подяку за активну участь у конкурсі «Новорічна витинанка» отримали учні 5         к   класу, Чухрій Юлія, Кузь Марина, Бажакова Діана (учениці 9 класу), Панас  Катерина, Тетюха Анна, Хлібановська Іванна, Мандрик Валерія, Доротюк Вікторія (учениці 6 класу).