День українського козацтва, Покрову Пресвятої Богородиці та День Захисника України відзначали в Розсошанській ЗОШ I-IIIст.

14 жовтня у нашої держави потрійне свято. Ми відзначаємо День українського козацтва, Покрову Пресвятої Богородиці та День Захисника України.

Отож, в Розсошанській загальноосвітній школі I-III ступенів 13 жовтня зібралися усі школярі, щоб привітати юнаків, чоловіків та учасників АТО з Днем Захисника України, а ще – прийняти у козаки учнів 5-го класу. Дійство це під назвою «Можна все на світі вибирати, сину, вибрати не можна тільки Батьківщину» проводила Ляшок Людмила Володимирівна, педагог-організатор. У Розсошанській школі прийом 5-ків у козачата у день Покрови проводиться щорічно вже не один рік. Це стало вже доброю традицією.

У цей день лідери учнівського самоврядування привітали вітальними листівками учасників АТО, які є вихідцями з Розсошанської ЗОШ I-III ступенів.

А ще Людмила Володимирівна організувала конкурс плакатів, приурочений Дню Захисника України.

У конкурсі I місце виборов 9 клас (класний керівник Гордовська Наталя Олександрівна)

II місце – 5 клас (класний керівник Коваль Людмила Олександрівна), 10 клас

III місце – 7 клас (класний керівник Мельник Лідія Петрівна), 8 клас (класний керівник Мазур Ірина Станіславівна).