«Козацькому роду - нема переводу»

Дата: 14.10.2017 20:31

13 жовтня 2017 року в Ружичанському сільському будинку культури відбулося свято «Козацькому роду - нема переводу»,  присвячене Дню Захисника України, Дню Козацької Покрови.

До початку свята кожен присутній зміг поласувати смачною домашньою випічкою на  виставці-ярмарці «Покровські смаколики», в якій взяли участь учні Ружичанського НВК.

Гості мали можливість помилуватися малюнками учнів Ружичанського НВК  та районної музичної школи.

На святі були присутні чоловіки  – захисники, представники різних поколінь: учасники бойових дій, інваліди армії, учасники АТО.

Перед присутніми виступили голова спілки ветеранів АТО, бойових дій та волонтерів Хмельницького району Хілінський В.А., голова ветеранської ради села Купратий В.В., староста села Бурмій Ю.Ю.

Святкові вітання усім присутнім  звучали від вихованців дитячого садка,

учнів та вчителів Ружичанського НВК, районної музичної школи,  учасників художньої самодіяльності сільського будинку культури.