Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Cвято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу»

        Сьогодні, 6 грудня, у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів відбулося свято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу», приурочене Дню Збройних Сил України. На свято були запрошені учасники АТО, які є колишніми учнями Розсошанської школи та учасники, які проживають на території громади.

 

        На свято завітало троє учасників, які закінчили Розсошанську школу: Дзядик Богдан Володимирович, Бендюг Сергій Дмитрович та Ласлов Віктор Андрійович. Учні школи привітали наших рідних захисників зі святом та подарували їм квіти. Також наших мужніх захисників привітала директор школи Наконечна Валентина Сергіївна та педагог-організатор Ляшок Людмила Володимирівна.

 

А ще в дарунок для наших гостей прозвучала пісня «Дай Боже сили нашим солдатам» у виконанні старшої вокальної групи дівчат, керівником якої є вчитель музики Івасюк Оксана Зіновіївна.

    Окрасою свята стали наймолодші учасники концертної програми дует у складі Дихтяр Анастасії та Басараби Юлії, які подарували усім пісню «Донечка Вкраїни» (керівник Івасюк Оксана Зіновіївна).

Учні початкових класів привітали усіх хлопців та чоловіків з святом та побажали здоров’я міцного, бути мужніми, сильними, сміливими, шляхетними та щасливими.

Звеселили концертну програму гумором наші неперевершені гумористи Бабій Ілля та Івасюк Ростислав, учні 9-го класу.


    Та потішили гумористичною сценкою «Проводи в армію» учні 9-го класу, Величко Максим і Чухрій Яна (керівник Ляшок Людмила Володимирівна).

     Викликав сльози на очах у присутніх вірш «На місячній доріжці», який прочитала учениця 9-го класу Кузь Марина, в якому чуттєво, до глибини душі розповідається про зустріч двох душ: одна – душа загиблого в бою солдата, а інша – немовляти, народжена в раю.

 Усю концертну програму вели чудові ведучі: Яцкова Катерина та Тлуста Анастасія.

Учнівський та педагогічний колектив Розсошанської школи вітає усю сильну половину людства з Днем Збройних Сил України та бажає:

Міцного здоров’я, щасливих посмішок,

під блакиттю мирного неба.

Хай до вас успіх сміється,

Легко все в житті дається.

Радістю хай очі сяють, всі навколо поважають.

Дарує настрій кожна мить

І в усьому нехай щастить!

 « повернутися до списку новин