Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

«Не поет – бо це до болю мало»

   Ім’я Тараса Шевченка безсмертне. Це священне ім’я, як незгасний, високо піднятий факел, завжди буде освітлювати духовні й творчі шляхи українського народу.

    9 березня ми святкували 202-у річницю від дня народження Людини, що стала виразником українського духу. Шевченко загартував вогонь у серці чесного українського народу – вогонь свободи, героїзму, самовідданості і національної гідності.

    З нагоди 202-ї річниці народження Кобзаря у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів була проведена урочиста лінійка «Не поет – бо це до болю мало», яку підготували учні 8-го класу. Лунали висловлювання відомих діячів, поетів про Кобзаря. А головне, щоб молоде покоління училося любити Україну. Також проведено тематичні виховні години, а 10 березня відбулися змагання між учнями 5-6 класів «Клуб знавців життя і творчості Т. Г. Шевченка».

Також, виставлено тематичні виставки у кабінеті української мови та літератури, шкільній бібліотеці, конкурс малюнку до творів Кобзаря.

   Тарас Шевченко народився на українській землі, під українським небом, проте він належить до тих людей-світочів, що стають дорогими для всього людства і що в пошані всього людства знаходять своє безсмертя. Поки б’ються серця людей, звучатиме і голос Шевченка. Справді-таки, великі поети не вмирають, вони народжуються з кожним новим поколінням, заново відкриваючи світ. Тарас Шевченко є сином народу – справжнім сином, тілом і душею, піснею і життям.« повернутися до списку новин