День Захисника України та Козацтва

Патріотами не народжуються, ними стають… Невід?ємною частиною у школі є патріотичне виховання. Учні вчаться шанувати і любити свої звичаї, традиції, сім?ю, родину, Україну. Усі люблять українську пісню, адже Українська пісня – це душа народу. Це  безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Батьківщини і ненависть до її ворогів. Вона пахне запашними чорнобривцями і материнськими теплими долонями.

Патріотами не народжуються, ними стають… Невід?ємною частиною у школі є патріотичне виховання. Учні вчаться шанувати і любити свої звичаї, традиції, сім?ю, родину, Україну. Усі люблять українську пісню.

12 жовтня в стінах Андрійковецької школи  пройшов конкурс патріотичної пісні та плакату «Славімо патріотів», де було вдало поєднані краса української пісні, сила слова .

Конкурс проводився з метою широкого пропагування серед дітей кращих зразків мистецтва патріотичного спрямування.  Усі учні без винятку прийняли участь, показавши високий рівень вокалу і художніх здібностей.

У вокальному конкурсі Диплом І ступення заслужено отримали учні 5 класу, ІІ – 4 клас, а Диплом ІІІ ступення отрималі решту учнів.