12 жовтня – Всесвітній день художника

Дата: 19.10.2017 20:53

Всесвітній день художника відзначається з 1998 року. Подивившись навкруги ми переконуємося, що мистецтво присутнє у нашому житті скрізь: графічні картини прикрашають кімнати; ілюстрації допомагають зрозуміти зміст книжок, газет та журналів; плакати передають різноманітну інформацію; живописними розписами прикрашають стіни будинків ззовні і всередині; художники виставляють свої картини у музеях та виставках; шанувальники живопису милуються улюбленими композиціями вдома.

Сьогодні до країни Образотворчого мистецтва прийшла осінь – улюблена пора року митців. Осінь дивує нас різноманіттям відтінків усіх кольорів і в яскравий сонячний, і в похмурий дощовий день. Природа, особливо квіти, часто надихають митців до творчості. Форма листя, гілок, пелюсток вражає своєю гармонійністю та красою.

Отож, 12 жовтня, у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів відбулася виставка-конкурс образотворчих робіт учнів. (Організатор конкурсу Ляшок Л. В.)

I місце виборола Яцкова Катерина учениця 10 класу та Ковбасюк Тетяна учениця 8 класу.

II місце посіла Виноградова Крістіна учениця 6 класу.

III місце отримала Притисюк Анна учениця 7 класу.

Подяку за активну участь у конкурсі отримали такі учні: Отрівська Юліана учениця 7 класу, Парубок Яна учениця 6 класу, Панас Катерина учениця 6 класу, Матвійчук Діана учениця 10 класу, Ковальчук Аліна учениця 7 класу, Слободян Анастасія учениця 8 класу, Новак Дарина учениця 7 класу.

Природа викликає в кожної людини яскраві відчуття та враження. Нашу увагу привертає неповторність веселки, зміни в природі протягом року, дивовижні силуети дерев і тварин, птахів і метеликів. Все це викликає захоплення і бажання малювати, поділитися своїми враженнями, передати власний погляд на природу.

Отож, малюйте на здоров’я, даруючи радість оточуючим, та насолоджуйтесь своїми витворами мистецтва.