Обласне фольклорне свято «Весняночка іде, пташок з вирію веде»

Дата: 21.05.2017 21:36

20 травня в Розсошанській ОТГ на стадіоні  села Ружичанка відбулося обласне фольклорне свято «Весняночка іде, пташок з вирію веде», присвячене Міжнародному дню птахів, Дню довкілля та міжнародному дню Землі, яке у Хмельницькому районі проходило вперше.

Участь у ньому взяли понад 600 учасників: творчі колективи Хмельницького, Волочиського, Городоцького, Красилівського, Старокостянтинівського районів та міста Хмельницького.

Присутні мали змогу оцінити театралізоване дійство, концерт, роботи обласних  та місцевих умільців. На загальний розсуд учасники представили малюнки, плакати, «добрі справи», вишивки, випічку та вироби з дерева. Наприкінці свята переможці конкурсів були відзначені дипломами та нагороджені призами.

На святі свої творчі роботи представили місцеві народні майстри: Макаров Василь Степанович (живопис), Гнатюк Інна Іванівна (вироби з бісеру), Гаврилюк Наталія Володимирівна (вишивка бісером) – с. Ружичанка; Стаднік Ганна Олександрівна (вишивка бісером та хрестиким), Категорська Олена Всеволодівна (вишивка гладдю) – с.Карпівці; Полян Наталя Броніславівна, Корольчук Ганна Михайлівна, Чорноконь Ольга Миколаївна, Богдан Людмила Антонівна (вишивка) – с.Андрійківці; Яблонська Людмила Аркадіївна, Гнатишина Юлія Миколаївна, Подлюк Емілія Леонтіївна, Бретоусова Раїса Геннадіївна, Слободян Тетяна Олексіївна (вишивка хрестиком); Заморока Ольга Леонідівна (оригамі) – с.Розсоша.

У святковому концерті також взяли участь учасники аматорського самодіяльного колективу « Джерело» Ружичанського будинку культури та танцювальні колективи районної музичної школи.