Людина вповзає в бібліотеку дитиною і залишається там на все життя….

Заключним етапом Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек стало загальношкільне свято «Посвята другокласників у мешканці шкільного царства» для учнів 1-4 класів, яке відбулося 28 жовтня в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів.

На це свято завітали казкові герої та цікаві персонажі: Мальвіна, Буратіно, Королева книг, хлопчик Андрійко. Учні ж 2-го класу вправно відгадували загадки, розповідали вірші, співали.

По закінченню свята кожна дитина була нагороджена Дипломом найкращого читача в номінації «Посвята в читачі 2016» та художньою дитячою книжечкою. Дипломами учнів нагороджувала заступник директора з навчально-виховної роботи Бобрик Валентина Аполінарівна. В проведенні цього свята бібліотекареві, Криськовій Марині Іванівні, допомагала класовод 2-го класу Івасюк Оксана Зіновіївна.