1-2 квітня 2017 року в місті Житомирі проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва «Хочу стати зіркою України».

На фестиваль прибуло близько 500 учасників з Рівненської, Вінницької, Чернігівської, Луганської, Житомирської, Волинської, Хмельницької областей. Здебільшого – це вихованці музичних шкіл та шкіл мистецтв.

Учень Розсошанської ЗОШ Івасюк Ростислав гідно представив свою школу та громаду з піснею «Велична та могутня Україно» і був нагороджений дипломом у цьому грандіозному фестивалі.