Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

     Напевно не один раз у своєму житті кожна людина чула таке прислів’я: «Здоров’я – усьому голова», або «Бережи одяг доки новий, а здоров’я – доки молодий». Здоров’я – тема досить популярна. Про неї пишуть у спеціальних наукових виданнях і на сторінках масової преси. Роблять доповіді, читають лекції професори для великих аудиторій. На роботі, вдома, у школі обговорюють важливі рекомендації вчених.

  Збереження й зміцнення морального, фізичного, інтелектуального та психічного здоров’я вихованців є одним із пріоритетних завдань Розсошанської ЗОШ I-III ступенів. Так, у школі до Всесвітнього дня здоров’я проведено вчителем основ здоров’я (Ляшок Л. В.) флешмоб та вчителем фізичної культури (Криськова М. І.) конкурс рухливих ігор «У колі друзів». 

Флешмоб. На світлинах учні 1-4 класів.

          На світлинах учні 5-го класу. Команда «Дружба» та «Веселка».

Конкурс з хустинкою

   Година змагань подарувала дітям гарний настрій, радість, здоров’я, здатність бути спритнішим, кмітливішим, жвавішим, спортивнішим. У результаті перемогла дружба.

   Педагогічний та учнівський колектив Розсошанської ЗОШ I-III ступенів бажає усім міцного здоров’я, миру на землі, гармонії з собою та оточуючими, берегти своє здоров’я та допомагати у скруті іншим, бути щирими, милосердними, доброзичливими.

Будьте здоровими! Будьте щасливими!

Будьте красивими! І завжди добрими!« повернутися до списку новин