Конкурс саморобок із пластикових пляшок

Дата створення: 16:12 11.04.2018

Людина, як і будь-яка жива істота, створює відходи. На відміну від інших живих істот, люди створюють штучні відходи, які природа не здатна переробити. Пластикова пляшка чи поліетиленовий пакет не перегниють навіть через багато років. Тому люди мають ретельно прибирати за собою. А ще краще, коли купуєте товар у пластиковій упаковці, намагайтеся використати її повторно.    У Розсошанській ЗОШ I-III ступенів щорічно діє акція «Екологічна стежина краю». Цього року вчитель основ здоров’я Ляшок Людмила Володимирівна в рамках акції організувала у школі конкурс на кращий виріб із пластикової пляшки. Ось які чудові саморобки вийшли у дітей.

Свято Масниці в Ружичанці

Дата створення: 20:12 23.02.2018

18 лютого біля Ружичанського СБК відбулося театралізоване свято "Зиму проводжаєм, весну зустрічаєм, вареники в маслі разом величаєм!" Жителів села пригощали смачною юшкою сільські рибалки, гарячими  варениками та млинцями прицівники будинку культури та сільської ради. На виставці-ярмарці можна було придбати різні смаколики.   Місцеві підприєці пропонували свої товари та пригощали присутніх гарячим чаєм та кавою. Також відбувся  святковий концерт, на якому виступили учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури.

Тиждень зимових забав

Дата створення: 20:55 17.02.2018

Напротязі тижня у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів відбувся конкурс малюнку «Ой, як весело узимку!» серед учнів 1, 2 класу та конкурс снігових скульптур серед учнів 3 - 11 класів. Створюючи снігові скульптури діти весело та з користю для свого здоров’я провели свій вільний час.

22 січня – День Соборності та Свободи України

Дата створення: 19:39 23.01.2018

У Розсошанській ЗОШ I-III ступенів пройшли заходи приурочені Дню Соборності. Загальношкільна лінійка розпочалася з слухання Гімну України. На лінійці вчитель історії Коваль Людмила Олександрівна розповіла про важкий історичний шлях України до незалежності, а, також, показала учням відеоролики про День Соборності. Педагог-організатор, Ляшок Людмила Володимирівна, організувала флешмоб «Україна – мій дім!».

22 січня – День соборності України.

Дата створення: 19:33 23.01.2018

22 січня – День соборності України. Це дуже велике свято, яке є річницею відразу двох важливих подій в історії нашої країни: перше проголошення незалежності України і День соборності. І тому учні та вчителі Андрійковецької ЗОШ І-ІІ ступенів взяли участь у флешмобі «УКРАЇНА СОБОРНА»

Новорічне дійство для дітей з обмеженими можливостями

Дата створення: 19:56 23.12.2017

21 грудня у м. Хмельницькому, в районному Будинку культури, відбулося новорічне дійство для дітей з обмеженими можливостями, яке підготували учасники драматичного гуртка Розсошанської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом Івасюк Оксани Зіновіївни. На свято був запрошений заступник голови райдержадміністрації Янчук Сергій Іванович, який привітав усіх дітей та батьків зі святом Миколая, прийдешніми новорічними та різдвяними святами. А далі розпочалося свято . Спочатку лунали вітання для всіх від Діда Мороза та Снігуроньки, потім - від ведучих, а далі на свято завітала Баба Яга та Кікімори. Ото було весело, бо Баба Яга та її група підтримки учили дітей робити свою веселу зарядку.

Наш веселий Новий рік !

Дата створення: 19:46 22.12.2017

20 грудня у Розсошанській ЗОШ I-III відбулося новорічне свято «Наш веселий Новий рік». На свято були запрошені Дід Мороз, Снігуронька та Баба Яга, які вели новорічне свято та розважали дітей у різних конкурсах та завданнях. Діти грали у сніжки, вчили крутий танок, збирали у корзину овочі з городу, грали у гру «Павутина».

19 грудня – День святого Миколая

Дата створення: 20:07 20.12.2017

Сьогодні ми вшановуємо святого Миколая. Це веселе народне свято. Колись  господарі варили в цей день пиво, скликали гостей: гуляли та веселилися.  У народних легендах та переказах святий Миколай боронить людей від різного стихійного лиха, а найбільше - на воді. Ось чому всі рибалки у своїх домівках мали образ святого Миколая. Виходячи в море на промисел, рибалки брали з собою образ Святого Чудотворця. А ще, святий Миколай вважається покровителем дітей. 19 грудня він збирає всіх дітей на суд. Добрій, слухняній дитині він дає медяник і всім гарним дітям в цей день дарує подарунки. І сьогодні ми хочемо відтворити свято Миколая, яке символізує любов і доброту, бо до нашого народу повертається правда, а з нею разом народні звичаї, свята та обряди.