«Літо – радісна пора. Любить літо дітвора!»

Дата створення: 14:24 15.08.2018

«Літо – радісна пора.  Любить літо дітвора!»  Ось у такий літній сонячний день біля Ружичанського будинку культури для  дітей села  був організований розважальний захід.  Усі бажаючі мали можливість гарно відпочити. Веселі ігри, атракціони, солодощі усім присутнім дуже сподобались.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 15:29 04.06.2018

Захист дітей – необхідна і наполеглива праця. Ще у 1949 1 червня було проголошено Міжнародним днем захисту дітей, а вже у 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла декларацію прав дитини. Здавалося б, для чого це дитині, від чого і від кого треба захищати малюків?

День захисту дітей у Ружичанці

Дата створення: 15:21 04.06.2018

1 червня – перший день літа. Саме сьогодні по всій землі люди святкують День захисту дітей. Біля Ружичанського СБК зранку лунала весела музика та збиралася дітвора. Усі чекали початку розважальної програми «Країна дитинства» та відкриття літніх читань «Літо! Книга! Драйв!» Захід був організований працівниками  сільської та шкільної бібліотеки та директором будинку культури. Свято було веселе та цікаве. Кожен із присутніх міг прийняти участь у конкурсах: малюнку на асфальті «Світ очима дітей», «Веселкова бульбашка». Діти співали, танцювали, грали в ігри та розважались. Кожен бажаючий  міг придбати солодощі та різні цікаві сувеніри у підприємців, які завітали на свято. По закінченню свята діти отримали подарунки (солодкі палички з сюрпризом) від ТОВ «Профі Снек».

Фестиваль народної творчості «Весняний розмай»

Дата створення: 12:25 23.05.2018

22 травня в Ружичанському сільському  будинку культури відбувся фестиваль народної творчості «Весняний розмай», присвячений храмовому дню села Ружичанка, який був організований працівниками будинку культури та бібліотеки.

День вишиванки у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів

Дата створення: 15:04 18.05.2018

Всесвітній день вишива?нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Відзначають цей день у третій четвер травня. Отож, в Розсошанській ЗОШ I-III 17 травня усі бажаючі прийшли у вишиванці та взяли участь у флешмобі.

Свято «Тепло родинного вогнища»

Дата створення: 11:35 16.05.2018

Свято «Прощання з Буквариком»

Дата створення: 11:29 11.05.2018

На веснянім видноколі зайнялась зоря.

Година пам’яті «Схилимо голови низько…» в Ружичанському СБК

Дата створення: 11:24 11.05.2018

Ми свято шануємо пам'ять усіх.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата створення: 12:10 27.04.2018

З метою проведення цілеспрямованої роботи з дітьми щодо профілактики травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини,  вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з 16 по 20 квітня пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в якому були задіяні всі учні школи, класоводи, класні керівники, педагог-організатор та вчитель захисту Вітчизни.