Розсошанська громада
Хмельницький район, Хмельницька область

Новини

1 грудня – День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми

Дата створення: 21:29 03.12.2018

   День порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми вперше відзначався 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я, після того, як на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІД. Головна мета – звернути увагу суспільства на цю проблему.

Осінній вернісаж «Осінь - чарівниця»

Дата створення: 21:59 29.11.2018

З метою естетичного сприймання навколишнього світу, збагачення знань учнів про чудодійні обереги нашого життя - квіти ; сприяння розвитку творчих здібностей дітей, бажання примножувати родинні традиції, берегти свою національну культуру у Розсошанському НВК 28 листопада відбувся осінній вернісаж «Осінь - чарівниця».

Минуле стукає у наші серця

Дата створення: 18:38 25.11.2018

   З метою вшанування пам’яті безневинно замучених голодом та політичними репресіями, виховання в учнів особистих рис громадянина України, розвитку у дітей траурного етикету, дотримання традицій вшанування померлих і загиблих у Розсошанському НВК відбулась лінійка-реквієм «Минуле стукає у наші серця».

Вшанування пам’яті Небесної Сотні

Дата створення: 18:32 22.11.2018

   21 листопада у Розсошанському НВК відбулась лінійка-реквієм «Уклонімось низько до землі тим, хто в серці буде вічно жити…». Цей захід формує в учнів розуміння єдності та цілісності України, усвідомлення себе українцем, формує почуття особистої відповідальності за долю держави, готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни, вчить шанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, виховує патріотичну свідомість, розвиває бажання стати гідними громадянами України.

День української писемності та мови

Дата створення: 12:17 15.11.2018

   День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. Встановлене воно було 9 листопада 1992 року Указом Президента на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства.

Тиждень безпеки життєдіяльності

Дата створення: 18:24 14.11.2018

   З метою профілактики травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, вироблення навичок поведінки під час НС у Розсошанському НВК з 12.11 по 16.11.2018 року пройшов тиждень безпеки життєдіяльності.

Смайликовий водограй

Дата створення: 20:42 16.10.2018

   Багато років назад одна компанія звернулася  з проханням до художника Гарві Белла придумати який-небудь яскравий символ - візитну картку компанії. Буквально за десять хвилин Гарві придумав і намалював так званий смайлик. Сталося це у 1963 році. Успіх такої «візитки» перевершив всі очікування. Клієнти компанії були в захваті від нововведення — буквально через кілька місяців було випущено більше десяти тисяч значків!

З Днем Святої Покрови Божої Матері, Днем українського козацтва та Днем Захисника України

Дата створення: 21:18 14.10.2018

   13 жовтня в Ружичанському будинку культури  відбулося свято присвячене Дню Захисника України. В фойє можна було помилуватися виставкою робіт з природного матеріалу учнів Ружичанського НВК  «Осінь дарує, а ми всі майструєм».  Цікавою та смачною була виставка-ярмарка «Покровські смаколики», яку  організували учні школи із своїми батьками.

День працівника освіти!

Дата створення: 18:16 14.10.2018

   У першу неділю жовтня святкують День працівника освіти. Вже вкотре, і в Розсошанському НВК, відзначають цей день дружній педагогічний та учнівський колективи. Напередодні святкового концерту учнями 9, 11 класу та членами учнівського самоврядування було створено святкову атмосферу у школі, а саме: шкільні коридори прибрали святковими кульками та вітальними листівками. Учні 9 класу вітали вчителів під музичний супровід та дарували квіти, а члени учнівського самоврядування вітали учителів вітальними листівками, які виготовили власноруч. Такими ж листівками учнівське самоврядування привітало і педагогів, які на заслуженому відпочинку.

Пластилінова фантазія

Дата створення: 19:48 30.09.2018

   Природа постійно радує нас своєю красою та щедрістю. Неможливо прогулятися парком і не замилуватися квітучими чагарниками, озерцем, птахами, тваринами. Світ казок з його дивовижними персонажами, також надихає, приваблює, спонукає до дії. Отож, всю цю красу учні 1-4 класу показали у своїх пластилінових фантазіях. Протягом тижня у початковій школі кипіла робота над створенням найкращих виробів з пластиліну, а 28 вересня підвели підсумки кропіткої праці.