Сторінка на стадії наповнення.

Обласне фольклорне свято «Весняночка іде, пташок з вирію веде»

Дата створення: 21:36 21.05.2017

20 травня в Розсошанській ОТГ на стадіоні  села Ружичанка відбулося обласне фольклорне свято «Весняночка іде, пташок з вирію веде», присвячене Міжнародному дню птахів, Дню довкілля та міжнародному дню Землі, яке у Хмельницькому районі проходило вперше.

18 травня – Всесвітній день вишиванки

Дата створення: 20:51 19.05.2017

Вишивка – поширений вид декоративно-прикладного мистецтва. Історія народної вишивки на Україні сягає своїм корінням у глибину віків. Дані археологічних розкопок, свідчення мандрівників і літописців доводять, що вишивання, як вид мистецтва, в Україні існує з незапам’ятних часів. Мабуть, ніколи не зможемо ми довідатися, хто і коли вперше здогадався втілити в узорний мотив красу рідної природи, свої переживання та відчуття, бо з огляду на недовговічність тканини та ниток наука позбавлена можливості точно визначити час виникнення цього мистецтва. Адже зразки найдавнішої вишивки у музеях Європи відносять до 5 ст. н. е., а пам’ятки української вишивки збереглися лише за кілька останніх століть.

15 травня – Міжнародний день сім’ї

Дата створення: 21:18 17.05.2017

15 травня – Міжнародний день сім’ї

Чорна трагедія на кольоровій Землі ! ! !

Дата створення: 22:01 26.04.2017

Усі ви мабуть пам’ятаєте, що у ніч проти 26 квітня 1986 року о 1 год 23 хв 40 с коли всі безтурботно спали на Чорнобильській атомній електростанції стався вибух. Почався новий відлік українського часу. Болісний. Гіркий. Печальний….

«Мозаїка мистецтв»

Дата створення: 19:20 23.04.2017

20 квітня в Хмельницькому районному будинку культури відбувся обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності «Мозаїка мистецтв».

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

Дата створення: 23:25 11.04.2017

Напевно не один раз у своєму житті кожна людина чула таке прислів’я: «Здоров’я – усьому голова», або «Бережи одяг доки новий, а здоров’я – доки молодий». Здоров’я – тема досить популярна. Про неї пишуть у спеціальних наукових виданнях і на сторінках масової преси. Роблять доповіді, читають лекції професори для великих аудиторій. На роботі, вдома, у школі обговорюють важливі рекомендації вчених.

«Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

Дата створення: 19:48 10.04.2017

З метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки дорожнього руху, формування в дітей безпечних навичок поведінки на вулично-дорожній мережі, виховання свідомого ставлення до неухильного виконання правил дорожнього руху, зміцнення позитивного іміджу Національної поліції України з 03.04.17 по 07.04.17 у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів проведено шкільний етап Всеукраїнського дитячого творчого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Дата створення: 22:37 03.04.2017

1-2 квітня 2017 року в місті Житомирі проходив Всеукраїнський фестиваль-конкурс молодих митців музичного, театрального, хореографічного та образотворчого мистецтва «Хочу стати зіркою України».

«Найкращий читач Хмельниччини - 2017»

Дата створення: 18:54 24.03.2017

22 березня 20 найкращих читачів Хмельницького району взяли участь в ІІІ етапі обласного конкурсу «Найкращий читач Хмельниччини - 2017». Найкращий читач Ружичанської сільської бібліотеки  Гула Андрій, прийняв участь у конкурсі. Серед учнів-читачів 6-х класів Андрій став переможцем -  зайняв І місце, нагороджений грамотою і отримав подарунок.

Вареники для військових

Дата створення: 21:20 19.03.2017

Розуміючи,як матері, сестри, жінки, доньки  хлопців, що стоять на передовій і боронять нашу землю, як потрібна їм підтримка і турбота  двадцять дві жительки села Андрійківці зібралися березневого дня у шкільній їдальні. Метою їхнього зібрання було приготовити смаколиків для бійців – домашніх вареників.І приготували не багато, не мало – понад 4 тисячі вареників. На передову домашнє частування відвезуть місцеві волонтери зорганізовані Лесею Стебло.