Сторінка на стадії наповнення.

«Козацькому роду - нема переводу»

Дата створення: 20:31 14.10.2017

13 жовтня 2017 року в Ружичанському сільському будинку культури відбулося свято «Козацькому роду - нема переводу»,  присвячене Дню Захисника України, Дню Козацької Покрови.

Осінній вернісаж «Осінь - художник»

Дата створення: 13:22 27.09.2017

З метою естетичного сприймання навколишнього світу, збагачення знань учнів про чудодійні обереги нашого життя - квіти ; сприяння розвитку творчих здібностей дітей, бажання примножувати родинні традиції, берегти свою національну культуру у Розсошанській загальноосвітній школі I-III ступенів 22 вересня відбувся осінній вернісаж «Осінь - художник».

Знову дзвоник кличе до школи

Дата створення: 16:20 04.09.2017

Першого вересня галасливий шкільний дзвінок вкотре закликає дітвору за шкільні парти, сповіщаючи про початок нового навчального року. Першого вересня наші навчальні заклади гостинно відчинили двері для дітей, учителів, батьків, гостей, запрошуючи на свято Першого дзвоника та День знань. Свята пройшли урочисто: лунали дитячі пісні, звучали теплі слова вітань від директорів шкіл та гостей, вручалися подарунки першокласникам та нагороди (премії) учням і вчителям за досягнення і перемоги в попередньому навчальному році. Священик Розсошанської парафіяльної церкви поблагословив усіх учнів і побажав гарного, плідного навчання.  Одинадцятикласники урочисто завели першачків до їхнього першого класу.

Оздоровлення та відпочинок дітей громади

Дата створення: 19:16 20.08.2017

Цьогоріч за сприяння депутатів об'єднаної територіальної громади,  для всіх учнів, що закінчили 8, 10 та 11 класи Андрійковецької ЗОШ І-ІІ ст., Розсошанської ЗОШ І-ІІІ ст. та Ружичанського НВК у серпні було організовано якісне оздоровлення та  відпочинок на березі Чорного моря. Наших дітей радо прийняв   табір «Прибережний» у селищі Лазурне Херсонської області: кімнати на 6 осіб, власний пляж, цілюще морське повітря. Спортивно-розважальні програми, купання в морі, сонячні ванни, заняття за інтересами, нові знайомства та нові друзі – кожен день був цікавий та насичений. Хлопці та дівчата мали змогу проявити усі свої таланти: спортивні, хореографічні, вокальні, художні, організаторські тощо. Відпочинок був вражаючий та незабутній.

Дітям – усе найкраще

Дата створення: 15:10 20.07.2017

Ура! Канікули! Найщасливіша пора для дітей. Для того, аби канікули наших дітей були цікавими, вражаючими, насиченими, громада виділила 136 тисяч гривень на екскурсійні поїздки для  учнів 5, 6, 7, 9 класів. Кам'янець-Подільський, печери с.Кривче, Львів, Умань,  вінницькі фонтани, Карпати – такі цікаві куточки України пізнавала наша дітвора.

Ой, на Івана, ой, на Купала…

Дата створення: 18:57 08.07.2017

Напередодні народного свята Івана Купала в селі Ружичанка відбулося фольклорне  свято "Купальські переспіви", яке було підготовлене учасниками художньої самодіяльності Ружичанського будинку культури. У концертній програмі також взяли участь учні та вчителі Ружичанського НВК, вихованці та вихователі Ружичанського дитячого садка "Сонечко", молодь села. Свято відзначалось радісними усмішками, бадьорим настроєм та веселими розвагами  молоді біля купальського вогнища.

Розсошанська громада серед 20 лідерів ОТГ посіла 6 місце , що є визначальним критерієм для сталого розвитку громади - дослідження спроможності громад від Яніни Казюк

Дата створення: 18:05 25.06.2017

20 лідерів ОТГ та що є визначальним критерієм для сталого розвитку громад, - дослідження спроможності громад від Яніни Казюк

Участь у міжнародному конкурсі-фестивалі "PIERIA FEST 2017" у Греції (місто Ней Порі)

Дата створення: 20:52 16.06.2017

З 1 по 6 червня 2017 року хореографічний колектив "Ружичаночка" Хмельницької районної дитячої музичної школи, за сприяння депутатського корпусу територіальної громади, взяв  участь у міжнародному конкурсі-фестивалі "PIERIA FEST 2017" у Греції (місто Ней Порі).  На фестивалі було представленно 24 країни Європи. Перед початком фестивалю відбулася дружня, тепла творча зустріч керівників колективів. Під час фестивалю відбулась урочиста хода  учасників конкурсу, на якій    було  продемонстрована символіка нашої держави .  Україна, яку представляв  дитячий колектив "Ружичаночка", показала себе на високому професійному рівні, здобувши перемогу. Учасники колективу отримали  ІІІ місце  та подарунки  від організаторів  .

Обласне фольклорне свято «Весняночка іде, пташок з вирію веде»

Дата створення: 21:36 21.05.2017

20 травня в Розсошанській ОТГ на стадіоні  села Ружичанка відбулося обласне фольклорне свято «Весняночка іде, пташок з вирію веде», присвячене Міжнародному дню птахів, Дню довкілля та міжнародному дню Землі, яке у Хмельницькому районі проходило вперше.

18 травня – Всесвітній день вишиванки

Дата створення: 20:51 19.05.2017

Вишивка – поширений вид декоративно-прикладного мистецтва. Історія народної вишивки на Україні сягає своїм корінням у глибину віків. Дані археологічних розкопок, свідчення мандрівників і літописців доводять, що вишивання, як вид мистецтва, в Україні існує з незапам’ятних часів. Мабуть, ніколи не зможемо ми довідатися, хто і коли вперше здогадався втілити в узорний мотив красу рідної природи, свої переживання та відчуття, бо з огляду на недовговічність тканини та ниток наука позбавлена можливості точно визначити час виникнення цього мистецтва. Адже зразки найдавнішої вишивки у музеях Європи відносять до 5 ст. н. е., а пам’ятки української вишивки збереглися лише за кілька останніх століть.