День вишиванки у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів

Дата створення: 15:04 18.05.2018

Всесвітній день вишива?нки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Відзначають цей день у третій четвер травня. Отож, в Розсошанській ЗОШ I-III 17 травня усі бажаючі прийшли у вишиванці та взяли участь у флешмобі.

Свято «Тепло родинного вогнища»

Дата створення: 11:35 16.05.2018

Свято «Прощання з Буквариком»

Дата створення: 11:29 11.05.2018

На веснянім видноколі зайнялась зоря.

Година пам’яті «Схилимо голови низько…» в Ружичанському СБК

Дата створення: 11:24 11.05.2018

Ми свято шануємо пам'ять усіх.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата створення: 12:10 27.04.2018

З метою проведення цілеспрямованої роботи з дітьми щодо профілактики травматизму, навчання правил безпеки життєдіяльності, пожежної безпеки, безпечного відпочинку, виховання поважного ставлення до безпеки людини,  вироблення навичок поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з 16 по 20 квітня пройшов Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності в якому були задіяні всі учні школи, класоводи, класні керівники, педагог-організатор та вчитель захисту Вітчизни.

Тиждень основ здоров’я в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів

Дата створення: 16:36 16.04.2018

Напевно не один раз у своєму житті кожна людина чула таке прислів’я: «Здоров’я – усьому голова», або «Бережи одяг доки новий, а здоров’я – доки молодий». Здоров’я – тема досить популярна. Про неї пишуть у спеціальних наукових виданнях і на сторінках масової преси. Роблять доповіді, читають лекції професори для великих аудиторій. На роботі, вдома, у школі обговорюють важливі рекомендації вчених.

Конкурс саморобок із пластикових пляшок

Дата створення: 16:12 11.04.2018

Людина, як і будь-яка жива істота, створює відходи. На відміну від інших живих істот, люди створюють штучні відходи, які природа не здатна переробити. Пластикова пляшка чи поліетиленовий пакет не перегниють навіть через багато років. Тому люди мають ретельно прибирати за собою. А ще краще, коли купуєте товар у пластиковій упаковці, намагайтеся використати її повторно.    У Розсошанській ЗОШ I-III ступенів щорічно діє акція «Екологічна стежина краю». Цього року вчитель основ здоров’я Ляшок Людмила Володимирівна в рамках акції організувала у школі конкурс на кращий виріб із пластикової пляшки. Ось які чудові саморобки вийшли у дітей.

Свято Масниці в Ружичанці

Дата створення: 20:12 23.02.2018

18 лютого біля Ружичанського СБК відбулося театралізоване свято "Зиму проводжаєм, весну зустрічаєм, вареники в маслі разом величаєм!" Жителів села пригощали смачною юшкою сільські рибалки, гарячими  варениками та млинцями прицівники будинку культури та сільської ради. На виставці-ярмарці можна було придбати різні смаколики.   Місцеві підприєці пропонували свої товари та пригощали присутніх гарячим чаєм та кавою. Також відбувся  святковий концерт, на якому виступили учасники художньої самодіяльності сільського будинку культури.

Тиждень зимових забав

Дата створення: 20:55 17.02.2018

Напротязі тижня у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів відбувся конкурс малюнку «Ой, як весело узимку!» серед учнів 1, 2 класу та конкурс снігових скульптур серед учнів 3 - 11 класів. Створюючи снігові скульптури діти весело та з користю для свого здоров’я провели свій вільний час.