Конкурс «Новорічна витинанка» та «Новорічна іграшка»

Дата створення: 20:03 17.12.2017

Напередодні новорічних та різдвяних свят у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів 15 грудня відбулося 2 конкурси: «Новорічна витинанка» та «Новорічна іграшка». Діти із задоволенням виготовляли ялинкові прикраси, використовуючи папір, лампочки, тканину, фарби. Не менш творчою і цікавою була і робота над витинанками, де діти витинали не тільки сніжинки, а й цілі новорічні композиції.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 23:27 14.12.2017

Сьогодні, 14 грудня , у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з метою протистояння злу, насильству, несправедливості та руйнування навколишнього світу; сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя заради майбутнього життя людства; вболівання за минуле своєї держави, почуття відповідальності відбулась лінійка вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

До Дня Збройних сил України. Діти Андрійковецької ЗОШ - для бійців АТО.

Дата створення: 21:01 06.12.2017

Людська пам'ять має здатність забувати. І на четвертий рік війни, живучи у спокої, теплі і достатку, ми  часом забуваємо, хто і якою ціною забезпечує нам усе це. Щоб нагадати про це і дорослим, і малим, наприкінці листопада в Андрійковецькій ЗОШ І-ІІ ст. було проведено благодійний ярмарок. Діти з батьками власноруч випекли різні смаколики і реалізували все це для запрошених жителів села. Виручка склала 3 525 гривень, що перевершило усі наші сподівання. На одержання кошти було придбано гостинці, діти написали зворушливі листи для воїнів, намалювали малюнки. Посилка дійшла на передову у Луганській обл. якраз у День збройних сил. Воїни прислали нам відеозвіт, щиро подякували. І кожен у нашій школі відчув, що причетний до спільної  великої справи, що усі старання не проходять даремно.

Голодомор в Україні

Дата створення: 21:18 29.11.2017

28 листопада у м. Хмельницькому в приміщенні Обласної наукової бібліотеки відбувся черговий збір лідерів учнівського самоврядування. Зібрання було присвячене темі голодомору.

День японської культури у Ружичанській бібліотеці

Дата створення: 20:01 28.11.2017

2017 рік проголошений Президентом Петром Порошенком роком Японії в Україні. Бібліотекар Ружичанської бібліотеки Темчишена Тетяна Вікторівна оформила відповідну тематичну виставку про Країну сходу сонця.

Тиждень безпеки життєдіяльності учнів

Дата створення: 17:30 14.11.2017

Сьогодні проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була й залишається наріжним і актуальним питанням у системі виховання й освіти нашої молоді, адже відомо, що особливо в літній період близько 50% дітей залишаються самі в домівках. Саме тоді виникає небезпека травм, стресів, психологічних надломів, а то й утрати найдорожчого – життя.

" Відважний український воїн - нащадок наших козаків".

Дата створення: 20:40 20.10.2017

14 та 15 жовтня працівники культури с.Андійківці та Вищі Вовківці відзначали в селах  два славетних свята –  День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці .  " Відважний український воїн - нащадок наших козаків".

12 жовтня – Всесвітній день художника

Дата створення: 20:53 19.10.2017

Всесвітній день художника відзначається з 1998 року. Подивившись навкруги ми переконуємося, що мистецтво присутнє у нашому житті скрізь: графічні картини прикрашають кімнати; ілюстрації допомагають зрозуміти зміст книжок, газет та журналів; плакати передають різноманітну інформацію; живописними розписами прикрашають стіни будинків ззовні і всередині; художники виставляють свої картини у музеях та виставках; шанувальники живопису милуються улюбленими композиціями вдома.

День Захисника України та Козацтва

Дата створення: 20:43 16.10.2017

Патріотами не народжуються, ними стають… Невід?ємною частиною у школі є патріотичне виховання. Учні вчаться шанувати і любити свої звичаї, традиції, сім?ю, родину, Україну. Усі люблять українську пісню, адже Українська пісня – це душа народу. Це  безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Батьківщини і ненависть до її ворогів. Вона пахне запашними чорнобривцями і материнськими теплими долонями.

«Козацькому роду - нема переводу»

Дата створення: 20:31 14.10.2017

13 жовтня 2017 року в Ружичанському сільському будинку культури відбулося свято «Козацькому роду - нема переводу»,  присвячене Дню Захисника України, Дню Козацької Покрови.