До Дня Збройних сил України. Діти Андрійковецької ЗОШ - для бійців АТО.

Дата створення: 21:01 06.12.2017

Людська пам'ять має здатність забувати. І на четвертий рік війни, живучи у спокої, теплі і достатку, ми  часом забуваємо, хто і якою ціною забезпечує нам усе це. Щоб нагадати про це і дорослим, і малим, наприкінці листопада в Андрійковецькій ЗОШ І-ІІ ст. було проведено благодійний ярмарок. Діти з батьками власноруч випекли різні смаколики і реалізували все це для запрошених жителів села. Виручка склала 3 525 гривень, що перевершило усі наші сподівання. На одержання кошти було придбано гостинці, діти написали зворушливі листи для воїнів, намалювали малюнки. Посилка дійшла на передову у Луганській обл. якраз у День збройних сил. Воїни прислали нам відеозвіт, щиро подякували. І кожен у нашій школі відчув, що причетний до спільної  великої справи, що усі старання не проходять даремно.

Голодомор в Україні

Дата створення: 21:18 29.11.2017

28 листопада у м. Хмельницькому в приміщенні Обласної наукової бібліотеки відбувся черговий збір лідерів учнівського самоврядування. Зібрання було присвячене темі голодомору.

День японської культури у Ружичанській бібліотеці

Дата створення: 20:01 28.11.2017

2017 рік проголошений Президентом Петром Порошенком роком Японії в Україні. Бібліотекар Ружичанської бібліотеки Темчишена Тетяна Вікторівна оформила відповідну тематичну виставку про Країну сходу сонця.

Тиждень безпеки життєдіяльності учнів

Дата створення: 17:30 14.11.2017

Сьогодні проблема безпеки дитини, її уміння захистити себе в навколишньому середовищі була й залишається наріжним і актуальним питанням у системі виховання й освіти нашої молоді, адже відомо, що особливо в літній період близько 50% дітей залишаються самі в домівках. Саме тоді виникає небезпека травм, стресів, психологічних надломів, а то й утрати найдорожчого – життя.

" Відважний український воїн - нащадок наших козаків".

Дата створення: 20:40 20.10.2017

14 та 15 жовтня працівники культури с.Андійківці та Вищі Вовківці відзначали в селах  два славетних свята –  День українського козацтва та Покрови Пресвятої Богородиці .  " Відважний український воїн - нащадок наших козаків".

12 жовтня – Всесвітній день художника

Дата створення: 20:53 19.10.2017

Всесвітній день художника відзначається з 1998 року. Подивившись навкруги ми переконуємося, що мистецтво присутнє у нашому житті скрізь: графічні картини прикрашають кімнати; ілюстрації допомагають зрозуміти зміст книжок, газет та журналів; плакати передають різноманітну інформацію; живописними розписами прикрашають стіни будинків ззовні і всередині; художники виставляють свої картини у музеях та виставках; шанувальники живопису милуються улюбленими композиціями вдома.

День Захисника України та Козацтва

Дата створення: 20:43 16.10.2017

Патріотами не народжуються, ними стають… Невід?ємною частиною у школі є патріотичне виховання. Учні вчаться шанувати і любити свої звичаї, традиції, сім?ю, родину, Україну. Усі люблять українську пісню, адже Українська пісня – це душа народу. Це  безмежне поле, засіяне зерном історії і заквітчане людськими надіями, це любов до Батьківщини і ненависть до її ворогів. Вона пахне запашними чорнобривцями і материнськими теплими долонями.

«Козацькому роду - нема переводу»

Дата створення: 20:31 14.10.2017

13 жовтня 2017 року в Ружичанському сільському будинку культури відбулося свято «Козацькому роду - нема переводу»,  присвячене Дню Захисника України, Дню Козацької Покрови.

Осінній вернісаж «Осінь - художник»

Дата створення: 13:22 27.09.2017

З метою естетичного сприймання навколишнього світу, збагачення знань учнів про чудодійні обереги нашого життя - квіти ; сприяння розвитку творчих здібностей дітей, бажання примножувати родинні традиції, берегти свою національну культуру у Розсошанській загальноосвітній школі I-III ступенів 22 вересня відбувся осінній вернісаж «Осінь - художник».

Знову дзвоник кличе до школи

Дата створення: 16:20 04.09.2017

Першого вересня галасливий шкільний дзвінок вкотре закликає дітвору за шкільні парти, сповіщаючи про початок нового навчального року. Першого вересня наші навчальні заклади гостинно відчинили двері для дітей, учителів, батьків, гостей, запрошуючи на свято Першого дзвоника та День знань. Свята пройшли урочисто: лунали дитячі пісні, звучали теплі слова вітань від директорів шкіл та гостей, вручалися подарунки першокласникам та нагороди (премії) учням і вчителям за досягнення і перемоги в попередньому навчальному році. Священик Розсошанської парафіяльної церкви поблагословив усіх учнів і побажав гарного, плідного навчання.  Одинадцятикласники урочисто завели першачків до їхнього першого класу.