21 вересня – всесвітній День миру

Дата створення: 19:37 22.09.2018

Вже не один рік у Розсошанському НВК проходять заходи, приурочені всесвітньому Дню миру. Ось і цей рік не виняток. Серед учнів 1-4 класу члени учнівського самоврядування, а саме: Заморока Вероніка, Клопотюк Анастасія, Яцкова Катерина, Тлуста Анастасія, Дейчук Мар’яна провели рухливі ігри «Дружба нас єднає». Ігри, що зближують, розкомплексовують, гуртують, єднають, здружують.

Коса – дівоча краса!

Дата створення: 11:34 18.09.2018

З метою сприяння вихованню пошани до дівчини, жінки як берегині роду; виховання почуттів дівочої честі і гідності; вчити дівчаток бути охайними, працьовитими, домагатися естетизації їх зовнішнього вигляду у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів у п’ятницю, 14 вересня, виховною службою школи було організовано конкурс на кращу зачіску «Коса – дівоча краса!»

8 вересня – День фізичної культури і спорту України

Дата створення: 22:26 13.09.2018

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня.

Літо до побачення, здрастуй школо!

Дата створення: 21:24 07.09.2018

4 вересня у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів виховною службою закладу було організовано конкурс малюнку на асфальті серед учнів 1-4 класів на тему «Літо до побачення, здрастуй школо!»

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Дата створення: 21:15 03.09.2018

1 вересня, початок навчального року в Україні, відзначається як День знань. Офіційно це досить молоде свято: як державне воно святкується лише від 1984 р. Але коріння його сягає значно глибше. Уперше 1 вересня як єдиний для всієї держави день початку навчання в школі було запроваджено 3 вересня 1935.

Урочистості з нагоди Державного Прапора і 27 річниці Незалежності України .

Дата створення: 21:35 26.08.2018

26 серпня 2018 року в приміщенні Андрійковецького сільського будинку культури  відбувся  святковий концерт з нагоди відзначення  Державного Прапора і 27 річниці Незалежності України.

Святкування з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України

Дата створення: 15:16 24.08.2018

23 серпня в Ружичанці біля сільського будинку культури  вже зранку звучала музична мозаїка «Україна – співуча країна». Українські  мелодії, які звучали, сповіщали про початок заходів  з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України.  Під звучання Державного Гімну України був урочисто  піднятий  жовто-блакитний прапор. Під час вуличної  акції «Вітаємо з Днем прапора України» діти вітали усіх перехожих та дарували жовто-блакитні стрічки.  Малеча із задоволенням прийняла участь у конкурсі  малюнків на асфальті «Україна – рідна земля».   У сільській бібліотеці кожен бажаючий міг ознайомитись із літературною виставкою «Історія незалежності України».

Супер-канікули для наших дітей

Дата створення: 14:28 15.08.2018

Наші діти – наше майбутнє. Що треба зробити, аби діти були здорові і щасливі? Звичайно, організувати якісний відпочинок. Тому Розсошанська об'єднана територіальна громада дбає про своїх діток. За словами голови громади Дячка В.В., найкращий відпочинок після довгого навчального року – це активний відпочинок, поєднаний з пізнанням просторів рідного краю, України, екскурсіями, походами, водними процедурами тощо. Другий рік громада організовує незабутні літні канікули для підростаючого покоління.

«Літо – радісна пора. Любить літо дітвора!»

Дата створення: 14:24 15.08.2018

«Літо – радісна пора.  Любить літо дітвора!»  Ось у такий літній сонячний день біля Ружичанського будинку культури для  дітей села  був організований розважальний захід.  Усі бажаючі мали можливість гарно відпочити. Веселі ігри, атракціони, солодощі усім присутнім дуже сподобались.

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Дата створення: 15:29 04.06.2018

Захист дітей – необхідна і наполеглива праця. Ще у 1949 1 червня було проголошено Міжнародним днем захисту дітей, а вже у 1959 році Генеральна Асамблея ООН прийняла декларацію прав дитини. Здавалося б, для чого це дитині, від чого і від кого треба захищати малюків?