22 січня – День Соборності та Свободи України

Дата створення: 19:39 23.01.2018

У Розсошанській ЗОШ I-III ступенів пройшли заходи приурочені Дню Соборності. Загальношкільна лінійка розпочалася з слухання Гімну України. На лінійці вчитель історії Коваль Людмила Олександрівна розповіла про важкий історичний шлях України до незалежності, а, також, показала учням відеоролики про День Соборності. Педагог-організатор, Ляшок Людмила Володимирівна, організувала флешмоб «Україна – мій дім!».

22 січня – День соборності України.

Дата створення: 19:33 23.01.2018

22 січня – День соборності України. Це дуже велике свято, яке є річницею відразу двох важливих подій в історії нашої країни: перше проголошення незалежності України і День соборності. І тому учні та вчителі Андрійковецької ЗОШ І-ІІ ступенів взяли участь у флешмобі «УКРАЇНА СОБОРНА»

Новорічне дійство для дітей з обмеженими можливостями

Дата створення: 19:56 23.12.2017

21 грудня у м. Хмельницькому, в районному Будинку культури, відбулося новорічне дійство для дітей з обмеженими можливостями, яке підготували учасники драматичного гуртка Розсошанської ЗОШ I-III ступенів під керівництвом Івасюк Оксани Зіновіївни. На свято був запрошений заступник голови райдержадміністрації Янчук Сергій Іванович, який привітав усіх дітей та батьків зі святом Миколая, прийдешніми новорічними та різдвяними святами. А далі розпочалося свято . Спочатку лунали вітання для всіх від Діда Мороза та Снігуроньки, потім - від ведучих, а далі на свято завітала Баба Яга та Кікімори. Ото було весело, бо Баба Яга та її група підтримки учили дітей робити свою веселу зарядку.

Наш веселий Новий рік !

Дата створення: 19:46 22.12.2017

20 грудня у Розсошанській ЗОШ I-III відбулося новорічне свято «Наш веселий Новий рік». На свято були запрошені Дід Мороз, Снігуронька та Баба Яга, які вели новорічне свято та розважали дітей у різних конкурсах та завданнях. Діти грали у сніжки, вчили крутий танок, збирали у корзину овочі з городу, грали у гру «Павутина».

19 грудня – День святого Миколая

Дата створення: 20:07 20.12.2017

Сьогодні ми вшановуємо святого Миколая. Це веселе народне свято. Колись  господарі варили в цей день пиво, скликали гостей: гуляли та веселилися.  У народних легендах та переказах святий Миколай боронить людей від різного стихійного лиха, а найбільше - на воді. Ось чому всі рибалки у своїх домівках мали образ святого Миколая. Виходячи в море на промисел, рибалки брали з собою образ Святого Чудотворця. А ще, святий Миколай вважається покровителем дітей. 19 грудня він збирає всіх дітей на суд. Добрій, слухняній дитині він дає медяник і всім гарним дітям в цей день дарує подарунки. І сьогодні ми хочемо відтворити свято Миколая, яке символізує любов і доброту, бо до нашого народу повертається правда, а з нею разом народні звичаї, свята та обряди.

Конкурс «Новорічна витинанка» та «Новорічна іграшка»

Дата створення: 20:03 17.12.2017

Напередодні новорічних та різдвяних свят у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів 15 грудня відбулося 2 конкурси: «Новорічна витинанка» та «Новорічна іграшка». Діти із задоволенням виготовляли ялинкові прикраси, використовуючи папір, лампочки, тканину, фарби. Не менш творчою і цікавою була і робота над витинанками, де діти витинали не тільки сніжинки, а й цілі новорічні композиції.

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 23:27 14.12.2017

Сьогодні, 14 грудня , у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з метою протистояння злу, насильству, несправедливості та руйнування навколишнього світу; сприймання чужого болю як свого, повагу до людей, які віддали своє життя заради майбутнього життя людства; вболівання за минуле своєї держави, почуття відповідальності відбулась лінійка вшанування  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.  Це визначено Указом Президентом України № 945/2006 року від 10 листопада 2006 року.

До Дня Збройних сил України. Діти Андрійковецької ЗОШ - для бійців АТО.

Дата створення: 21:01 06.12.2017

Людська пам'ять має здатність забувати. І на четвертий рік війни, живучи у спокої, теплі і достатку, ми  часом забуваємо, хто і якою ціною забезпечує нам усе це. Щоб нагадати про це і дорослим, і малим, наприкінці листопада в Андрійковецькій ЗОШ І-ІІ ст. було проведено благодійний ярмарок. Діти з батьками власноруч випекли різні смаколики і реалізували все це для запрошених жителів села. Виручка склала 3 525 гривень, що перевершило усі наші сподівання. На одержання кошти було придбано гостинці, діти написали зворушливі листи для воїнів, намалювали малюнки. Посилка дійшла на передову у Луганській обл. якраз у День збройних сил. Воїни прислали нам відеозвіт, щиро подякували. І кожен у нашій школі відчув, що причетний до спільної  великої справи, що усі старання не проходять даремно.