Сторінка на стадії наповнення.

"Як тварини підготувалися до зими".

Дата створення: 14:01 28.01.2017

У 2 класі Розсошанської ЗОШ до уроку природознавства учні підготували проект "Як тварини підготувалися до зими". Була проведена величезна робота учнями класу, класним керівником Івасюк О.З. та батьками. З чудовими роботами діти виступали перед класом, захищаючи свої проекти!!!Залишились гарні враження від проведеної роботи.

22 січня – День Соборності та Свободи України

Дата створення: 22:05 20.01.2017

День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.         Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. 21 січня 1990 року патріотичні сили організували «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. В кінці 2000-х рр. почали відроджувати традицію створення «живих ланцюгів», що символізують єдність українського народу.

Фольклорне дійство «Щедрівочка ходила, Меланку водила».

Дата створення: 19:30 16.01.2017

Напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, учасники художньої самодіяльності Ружичанського СБК  щедрували й водили «Меланку».

Свято села Андрійківці

Дата створення: 20:08 21.12.2016

В приміщенні шкільної їдальні 13 грудня 2016 року жителі села Андрійківці святкували Свято села. Андрійківчан привітали староста села Андрійківці, Вищі Вовківці Білик З.М., депутат Хмельницької районної ради Кухаришен Р.М., директор Андрійковецької ЗОШ І-ІІ ст.. Бялковський Ф.В., депутат Розсошанської сільської ради, голова ФГ «Поділля» Петришин В.І.

I етап обласного конкурсу на кращого волонтера, присвяченому 25-річчю Незалежності України та Міжнародному Дню волонтера.

Дата створення: 19:31 15.12.2016

15 грудня у м. Хмельницькому в приміщенні обласної організації ветеранів по вулиці Грушевського 87 відбулося нагородження переможців I етапу обласного конкурсу на кращого волонтера, присвяченому 25-річчю Незалежності України та Міжнародному Дню волонтера.

Андріївські вечорниці в Ружичанському НВК.

Дата створення: 20:45 13.12.2016

Тринадцятого грудня - День святого Андрія Первозванного

Cвято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу»

Дата створення: 20:33 07.12.2016

Сьогодні, 6 грудня, у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів відбулося свято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу», приурочене Дню Збройних Сил України. На свято були запрошені учасники АТО, які є колишніми учнями Розсошанської школи та учасники, які проживають на території громади.

День Збройних Сил України

Дата створення: 20:10 06.12.2016

4 грудня в Ружичанському СБК  відбувся захід до Дня Збройних Сил України. Перед  учасниками АТО,  гостями,  присутніми у залі з вітальними словами та художніми номерами виступили вихованці Хмельницької  РДМШ.

1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-позитивними

Дата створення: 19:44 03.12.2016

Вперше про СНІД заговорили у 1981 році. СНІД – одна з найважчих і трагічних проблем, що постали перед людством. В Україні є чимало причин, через які кількість людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, зростає.

Конкурс сучасної патріотичної пісні «Україно, мій любий край!»

Дата створення: 19:41 03.12.2016

30 листопада у приміщенні районного Будинку культури відбувся районний фестиваль - конкурс сучасної патріотичної пісні «Україно, мій любий край!» у якому взяли участь 135 конкурсантів із 28 навчально-виховних закладів району.