Сторінка на стадії наповнення.

«Нас єднає Шевченкове слово»

Дата створення: 23:41 11.03.2017

Кожна нація, кожен народ має імена, які становлять його велич, славу і національну гордість. Для нас, українців, це - Тарас Шевченко.

«Великий байкар»

Дата створення: 23:35 10.03.2017

Є письменники, ім’я яких, незважаючи на різноманітність їх творчого доробку, асоціюється переважно з одним літературним жанром. Таким митцем в українській літературі був Леонід Глібов. Він увійшов в історію рідного письменства як видатний байкар.

«Вклоняємось тобі, мати роду людського, ім’я якій - жінка!»

Дата створення: 22:59 08.03.2017

7 березня в Ружичанському будинку культури  відбувся святковий концерт  до Міжнародного жіночого дня 8 березня «Вклоняємось тобі, мати роду людського, ім’я якій - жінка!» Зі сцени звучали вітальні слова, музичні номери учнів районної музичної школи та веселі запальні таночки танцювального колективу «Ружичаночка». Усім присутнім  учні Ружичанського НВК, учасники драмгуртка,  продемонстрували уривок із твору О.Кобилянської «В неділю рано зілля копала». Глядачам подарували ліричні пісні учасники художньої самодіяльності будинку культури, солісти Наталія Гаврилюк та Максим Омельчук. Фольклорний колектив «Джерело» та жіночий гурт «Молодички» звеселили усіх присутніх веселими українськими піснями.

«Маснице, Маснице, пригощай! Всім вареничків подай, веселу пісню заспівай».

Дата створення: 20:19 27.02.2017

26 лютого біля Ружичанського СБК відбулося фольклорне свято «Маснице, Маснице, пригощай! Всім вареничків подай, веселу пісню заспівай».

Мова моя українська

Дата створення: 18:10 21.02.2017

21 лютого в Ружичанському НВК відбувся виховний захід до Міжнародного дня рідної мови, який підготувала вчитель української мови та літератури Франчук Валентина Іванівна для учнів 5-11 класів. Ведучі заходу розповіли про роль мови в нашому житті, процитували вислови видатних людей про рідну мову та підкреслили, що мова є душею нації, її генетичним кодом. Школярам продемонстрували цікаві відеоролики з історії рідної мови, веселили гуморесками та залучали до конкурсів. Натхненно, з великою любов’ю прозвучали поетичні та прозові твори українських письменників, присвячені мові. Завідуюча сільською бібліотекою  Темчишина Т.В. та шкільний бібліотекар Потравна В.Ю. оформили книжкову виставку «Мова моя українська».

Небесна сотня – то в серцях вогонь

Дата створення: 18:03 20.02.2017

20 лютого вчитель історії Ружичанського НВК Антонюк Л.Л. провела захід, присвячений пам’яті Героїв  Небесної сотні "Небесна сотня - то в серцях вогонь". Ведучі заходу Гнідий Сергій та Шаламай Лілія ознайомили присутніх з подіями 2014 року, які відбулися на Майдані в Києві. У виконанні учениці 6 класу Усік Іванки прозвучала пісня "Обірвалося життя". Пролунали вірші у виконанні Мельник Марини та Стасюк Діани. Не залишили нікого байдужими і кадри відеоролику про Небесну сотню. Наприкінці заходу учні 6 класу виконали пісню "Воїни світла". Також було згадано про сучасну ситуацію на Сході країни і показано відеоролик "Україна понад усе".

Ти – мій біль, Афганістан.

Дата створення: 19:57 15.02.2017

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Ружичанському НВК відбулася зустріч учнів середніх та старших класів з воїнами-афганцями. На заході були присутні Панов Микола Анатолійович, підполковник з обласного центру,  наш односельчанин  Бровко Микола Петрович. Микола Анатолійович поділився спогадами про війну в Афганістані, яка стала найбільшим болем і трагедією увійшла до українського народу.

ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата створення: 20:54 30.01.2017

27 січня в Ружичанському НВК відбувся виховний захід, присвячений річниці бою під Крутами (вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули за незалежність країни 29 січня 1918 року). Вчитель історії Антонюк Л.Л. продемонструвала відео з якого учні пригадали ті події та подвих героїв Крут.

"Як тварини підготувалися до зими".

Дата створення: 14:01 28.01.2017

У 2 класі Розсошанської ЗОШ до уроку природознавства учні підготували проект "Як тварини підготувалися до зими". Була проведена величезна робота учнями класу, класним керівником Івасюк О.З. та батьками. З чудовими роботами діти виступали перед класом, захищаючи свої проекти!!!Залишились гарні враження від проведеної роботи.

22 січня – День Соборності та Свободи України

Дата створення: 22:05 20.01.2017

День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.         Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. 21 січня 1990 року патріотичні сили організували «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. В кінці 2000-х рр. почали відроджувати традицію створення «живих ланцюгів», що символізують єдність українського народу.