Мова моя українська

Дата створення: 18:10 21.02.2017

21 лютого в Ружичанському НВК відбувся виховний захід до Міжнародного дня рідної мови, який підготувала вчитель української мови та літератури Франчук Валентина Іванівна для учнів 5-11 класів. Ведучі заходу розповіли про роль мови в нашому житті, процитували вислови видатних людей про рідну мову та підкреслили, що мова є душею нації, її генетичним кодом. Школярам продемонстрували цікаві відеоролики з історії рідної мови, веселили гуморесками та залучали до конкурсів. Натхненно, з великою любов’ю прозвучали поетичні та прозові твори українських письменників, присвячені мові. Завідуюча сільською бібліотекою  Темчишина Т.В. та шкільний бібліотекар Потравна В.Ю. оформили книжкову виставку «Мова моя українська».

Небесна сотня – то в серцях вогонь

Дата створення: 18:03 20.02.2017

20 лютого вчитель історії Ружичанського НВК Антонюк Л.Л. провела захід, присвячений пам’яті Героїв  Небесної сотні "Небесна сотня - то в серцях вогонь". Ведучі заходу Гнідий Сергій та Шаламай Лілія ознайомили присутніх з подіями 2014 року, які відбулися на Майдані в Києві. У виконанні учениці 6 класу Усік Іванки прозвучала пісня "Обірвалося життя". Пролунали вірші у виконанні Мельник Марини та Стасюк Діани. Не залишили нікого байдужими і кадри відеоролику про Небесну сотню. Наприкінці заходу учні 6 класу виконали пісню "Воїни світла". Також було згадано про сучасну ситуацію на Сході країни і показано відеоролик "Україна понад усе".

Ти – мій біль, Афганістан.

Дата створення: 19:57 15.02.2017

Напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в Ружичанському НВК відбулася зустріч учнів середніх та старших класів з воїнами-афганцями. На заході були присутні Панов Микола Анатолійович, підполковник з обласного центру,  наш односельчанин  Бровко Микола Петрович. Микола Анатолійович поділився спогадами про війну в Афганістані, яка стала найбільшим болем і трагедією увійшла до українського народу.

ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ ГЕРОЇВ КРУТ

Дата створення: 20:54 30.01.2017

27 січня в Ружичанському НВК відбувся виховний захід, присвячений річниці бою під Крутами (вшанування пам’яті юнаків, які героїчно загинули за незалежність країни 29 січня 1918 року). Вчитель історії Антонюк Л.Л. продемонструвала відео з якого учні пригадали ті події та подвих героїв Крут.

"Як тварини підготувалися до зими".

Дата створення: 14:01 28.01.2017

У 2 класі Розсошанської ЗОШ до уроку природознавства учні підготували проект "Як тварини підготувалися до зими". Була проведена величезна робота учнями класу, класним керівником Івасюк О.З. та батьками. З чудовими роботами діти виступали перед класом, захищаючи свої проекти!!!Залишились гарні враження від проведеної роботи.

22 січня – День Соборності та Свободи України

Дата створення: 22:05 20.01.2017

День Соборності – свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.         Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. 21 січня 1990 року патріотичні сили організували «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. В кінці 2000-х рр. почали відроджувати традицію створення «живих ланцюгів», що символізують єдність українського народу.

Фольклорне дійство «Щедрівочка ходила, Меланку водила».

Дата створення: 19:30 16.01.2017

Напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, учасники художньої самодіяльності Ружичанського СБК  щедрували й водили «Меланку».

Свято села Андрійківці

Дата створення: 20:08 21.12.2016

В приміщенні шкільної їдальні 13 грудня 2016 року жителі села Андрійківці святкували Свято села. Андрійківчан привітали староста села Андрійківці, Вищі Вовківці Білик З.М., депутат Хмельницької районної ради Кухаришен Р.М., директор Андрійковецької ЗОШ І-ІІ ст.. Бялковський Ф.В., депутат Розсошанської сільської ради, голова ФГ «Поділля» Петришин В.І.

I етап обласного конкурсу на кращого волонтера, присвяченому 25-річчю Незалежності України та Міжнародному Дню волонтера.

Дата створення: 19:31 15.12.2016

15 грудня у м. Хмельницькому в приміщенні обласної організації ветеранів по вулиці Грушевського 87 відбулося нагородження переможців I етапу обласного конкурсу на кращого волонтера, присвяченому 25-річчю Незалежності України та Міжнародному Дню волонтера.

Андріївські вечорниці в Ружичанському НВК.

Дата створення: 20:45 13.12.2016

Тринадцятого грудня - День святого Андрія Первозванного