Андріївські вечорниці в Ружичанському НВК.

Дата створення: 20:45 13.12.2016

Тринадцятого грудня - День святого Андрія Первозванного

Cвято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу»

Дата створення: 20:33 07.12.2016

Сьогодні, 6 грудня, у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів відбулося свято «Україно, моя Україно, я для тебе на світі живу», приурочене Дню Збройних Сил України. На свято були запрошені учасники АТО, які є колишніми учнями Розсошанської школи та учасники, які проживають на території громади.

День Збройних Сил України

Дата створення: 20:10 06.12.2016

4 грудня в Ружичанському СБК  відбувся захід до Дня Збройних Сил України. Перед  учасниками АТО,  гостями,  присутніми у залі з вітальними словами та художніми номерами виступили вихованці Хмельницької  РДМШ.

1 грудня – Міжнародний день порозуміння з ВІЛ-позитивними

Дата створення: 19:44 03.12.2016

Вперше про СНІД заговорили у 1981 році. СНІД – одна з найважчих і трагічних проблем, що постали перед людством. В Україні є чимало причин, через які кількість людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, зростає.

Конкурс сучасної патріотичної пісні «Україно, мій любий край!»

Дата створення: 19:41 03.12.2016

30 листопада у приміщенні районного Будинку культури відбувся районний фестиваль - конкурс сучасної патріотичної пісні «Україно, мій любий край!» у якому взяли участь 135 конкурсантів із 28 навчально-виховних закладів району.

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

Дата створення: 19:38 18.11.2016

З метою проведення цілеспрямованої роботи з школярами щодо профілактики травматизму невиробничого характеру, виховання поважного ставлення до безпеки людини, усвідомлення необхідності вироблення навичок з дотримання правил поведінки в НС в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів з 14.11 по 18.11 було проведено Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності. У тижні взяли участь 144 учні, 4 класоводи, 6 класних керівників, 2 вчителя фізкультури, бібліотекар, педагог-організатор, 6 техпрацівників.

Людина вповзає в бібліотеку дитиною і залишається там на все життя….

Дата створення: 21:49 31.10.2016

Заключним етапом Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек стало загальношкільне свято «Посвята другокласників у мешканці шкільного царства» для учнів 1-4 класів, яке відбулося 28 жовтня в Розсошанській ЗОШ I-III ступенів.

Читання книги – це ніби розмова з найкращими людьми.( Декарт)

Дата створення: 19:21 25.10.2016

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Під таким гаслом у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів розпочався 1-го жовтня Всеукраїнській місячник шкільних бібліотек. Напротязі місяця бібліотекарем, Криськовою Мариною Іванівною, було проведено ряд виховних заходів:

«Фіточай – еліксир здоров’я» - засідання у фітобарі «Калина».

Дата створення: 16:06 23.10.2016

«Фіточай – еліксир здоров’я» - засідання у фітобарі «Калина».