Сторінка на стадії наповнення.

Свято останнього дзвоника Ружичанського НВК

Дата створення: 21:18 01.06.2016

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято Останнього дзвоника. Пролунав він і у Ружичанському НВК. Це свято радісне і водночас трішки сумне. Радісне тому, що закінчився навчальний рік, і попереду чудові літні канікули. А сумне тому, що для одинадцятикласників  дзвоник пролунав востаннє. Гарні вірші, пісні та слова подяки від випускників пролунали на святі.

День вишиванки с.Ружичанка

Дата створення: 00:34 24.05.2016

Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Дата створення: 00:08 24.05.2016

Ми свято шануємо пам'ять усіх,  Хто власним життям нашу юність зберіг, Хто впав за свободу у грізну годину, За землю священну, за Україну!

«Не поет – бо це до болю мало»

Дата створення: 20:33 10.03.2016

Ім’я Тараса Шевченка безсмертне. Це священне ім’я, як незгасний, високо піднятий факел, завжди буде освітлювати духовні й творчі шляхи українського народу.