Читання книги – це ніби розмова з найкращими людьми.( Декарт)

Дата створення: 19:21 25.10.2016

«Книга і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів». Під таким гаслом у Розсошанській ЗОШ I-III ступенів розпочався 1-го жовтня Всеукраїнській місячник шкільних бібліотек. Напротязі місяця бібліотекарем, Криськовою Мариною Іванівною, було проведено ряд виховних заходів:

«Фіточай – еліксир здоров’я» - засідання у фітобарі «Калина».

Дата створення: 16:06 23.10.2016

«Фіточай – еліксир здоров’я» - засідання у фітобарі «Калина».

День захисника України в Ружичанському НВК

Дата створення: 16:05 23.10.2016

13 жовтня з нагоди свята Захисника України в Ружичанському НВК відбулася зустріч учнів та педагогів школи, працівників культури з учасниками АТО. Запрошені відверто ділилися спогадами про бойові дії, а також подарували учням спортивний інвентар із побажаннями міцного здоров?я та козацького духу. Учні підготували для гостей художні виступи. Діти переглянули книжково- ілюстративну виставку «Героїчна Україна: від минулого до сьогодення». По завершенню свята учасники АТО разом із учнями посадили біля школи кущі калини. Воїни показали хлопчикам фізичну підготовку.

Дата створення: 16:00 23.10.2016

9 жовтня в Києві проходив Всеукраїнський марафон Wizz Air Kyiv City Marathon 2016. Учні Ружичанського НВК взяли участь в ньому, а саме: Малік Владислав, Шуварський Ігор, Баланюк Ян у супроводі свого вчителя фізкультури Козак Наталії Миколаївни .

"За волю, за Славу"!

Дата створення: 20:35 15.10.2016

14 жовтня в селі Андрійківці, відбулося свято присвячене "Дню козацтва та захисника України". Директор будинку культури Швець Олена Миколаївна, бібліотекар Благун Ганна Францівна та педагог-організатор Осинська Тетяна Леонідівна разом з учнями Андрійковецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів провели свято під гаслом "За волю, за Славу"!

День українського козацтва, Покрову Пресвятої Богородиці та День Захисника України відзначали в Розсошанській ЗОШ I-IIIст.

Дата створення: 20:09 14.10.2016

14 жовтня у нашої держави потрійне свято. Ми відзначаємо День українського козацтва, Покрову Пресвятої Богородиці та День Захисника України.

«Бібліотек@ – сучасна, креативна, твоя!»

Дата створення: 20:01 03.10.2016

27 вересня 2016 року в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбувся VIII обласний Форум бібліотекарів Хмельниччини «Бібліотек@ – сучасна, креативна, твоя!» приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. В рамках форуму відбувся ярмарок соціальних ініціатив «Впровадження кращих інновацій у роботі бібліотеки», який пройшов на території та в приміщенні обласної наукової бібліотеки.

Міжнародний день миру

Дата створення: 19:05 25.09.2016

23 вересня вся країна відзначала Міжнародний день миру. Не оминула ця подія і Розсошанську загальноосвітню школу I-III ступенів. Педагог-організатор Ляшок Людмила Володимирівна організувала конкурс плакатів на тему «Ми – діти – єдина родина планети Земля!» Учні 5-11 класів під керівництвом класних керівників підготували плакати на конкурс, а класоводи провели відповідні виховні години для учнів 1-4 класів.

Вернісаж «Золотий листочок»

Дата створення: 18:41 25.09.2016

У Розсошанській загальноосвітній школі I-III ступенів є добра традиція, яка підтримується вже не один рік. Це – у вересні місяці проводити виставку-конкурс композицій з природного матеріалу, мозаїчних картин. Ось і у цьому році, 23 вересня, відбувся вернісаж «Золотий листочок», який організувала педагог-організатор Ляшок Людмила Володимирівна, де у виготовленні робіт діти використали найрізноманітніший природний та підручний матеріал.