Дата: від до Скинути

Відбулася чергова нарада з роботодавцями Розсошанської територіальної громади за участі начальника Хмельницької ДПІ Ганни Завроцької, фахівців ГУ ДПС у Хмельницькій області та представників Розсошанської ОТГ. Основною метою чергової зустрічі з роботодавцями Розсошанської територіальної громади було налагодження діалогу між бізнесом та податковою службою, обговорення проблемних питань діяльності роботодавців, зокрема розглядалися шляхи підняття рівня заробітної плати та своєчасність її виплати. Під час засідання заслухано платників податків, у яких середньомісячна заробітна плата найманих працівників за 2 квартал 2023 року нижче встановленого законодавством рівня. Наголошено також на необхідності оформлення усіх найманих працівників та збільшення рівня заробітної плати до середньомісячного розміру СГ по області. Сьогодні в умовах війни, податківці і платники податків мають тримати надійно економічний фронт. Саме за рахунок податкових надходжень до бюджету фінансується оборона країни і соціальні виплати громадянам. Учасники зібрання прийняли рішення максимально спрямувати спільні зусилля на проведення заходів із запобігання поширенню неофіційних трудових відносин. Наголосили на важливості дотримання вимог законодавства про працю, в частині легалізації заробітної плати працівників, підвищення її рівня, тощо.

08:41 19.10.2023