НОВИНИ

Попри війну ФССУ продовжує фінансувати санаторно-курортне лікування для упередження ускладнень в осіб з інвалідністю Попри умови воєнного стану Фонд соціального страхування України продовжує піклуватись про лікування українців, які отримали інвалідність внаслідок трудової діяльності. Аби запобігти розвитку ускладнень та покращити їх здоров’я, ФССУ системно фінансує санаторно-курортне лікування для таких потерпілих.

10:56 14.11.2022

ІНФОРМАЦІЙНА КОМПАНІЯ "ГОТУЙМОСЯ"

Як менше витрачати на тепло- рекомендації від Мінрегіону Опалювальний сезон в Україні розпочався в надскладних умовах. Тому цієї зими маємо бути готовими до усіх викликів. Мінрегіон надав рекомендації з підготовки квартир та будинків до зимового періоду.

11:25 05.11.2022

25 вересня - Всеукраїнський день дошкілля

Сільська рада щиро вітає всі наші колективи дошкільних закладів з професійним святом - Всеукраїнським днем дошкілля! Щиро дякуємо вам за любов і тепло, якими ви огортаєте наших малюків! Хай усі наші садочки повняться дитячим сміхом! Бажаємо, аби  криниця вашої душі була невичерпною! Також усім бажаємо міцного здоров'я, миру в сім'ях, колективах, країні й, звичайно, віри в перемогу!!!

09:33 25.09.2022