Хмельницька область, Хмельницький район

Розсошанська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Розсошанського сільського будинку культури

Кваліфікаційні вимоги до претендента:

Повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем (бакалавр або спеціаліст, магістр), володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Основні завдання та обов’язки:

Директор будинку культури

- здійснює загальне керівництво адміністративно-господарською діяльністю закладу культури;

- розробляє і контролює виконання основних напрямків культурно-освітньої та дозвіллєвої діяльності серед населення;

- організовує та проводить культурно-масові заходи;

- веде облікову документацію;

- розробляє планову документацію.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Розсошанської сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см;
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • копію реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі;
  • медичні довідки за формами № 122-2о та № 140о;
  • перспективний план (програма) розвитку закладу культури (на 1 рік та на 5 років), на посаду керівника якого оголошено конкурс, що повинен містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, енергоефективності закладу культури тощо.

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс (з 14.01.2021 року по 11.02.2021 року) за адресою: вул. Центральна, 4, село Розсоша, Хмельницького району, Хмельницької область, 31362